Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Lakókocsi átmehet védőnői...

Lakókocsi átmehet védőnői környezettanulmányon?

Figyelt kérdés

Szóval, a párommal kb 8 hónapja vettünk egy lakókocsit és egy telket.

Egyenlőre spórolunk, mert szeretnénk egy házat építeni a telekre. Viszont közben terhes lettem.


A lakókocsi teljesen fel lett újítva, plusz szigetelést és belülről teljes burkolatot kapott (gipszkarton, tapéta, új padló, álmennyezet) és egy teljes tető is lett rá, szerkezettel, palával, mindennel.


Maga a lakókocsi 2,2 m×5,8 m.

Van egy kis fürdőszoba zuhanyzóval, wc-vel.

Van egy konyharész és egy nagyobb rész lett a hálószoba. Szekrények is vannak bőven, hűtő, mikró, tv stb.

Villany, víz, fűtés, szennyvízelvezetés már ki van építve.

Teljesen tiszta, rendezett kis lakás, mintha csak egy pici garzon lenne.😊

Egy teraszrészt majd a közeljövőben szeretnénk még építeni, mivel az nincs annyira sok pénzbe, illetve a ház építése még odébb van.


Kérdésem az lenne, hogy környezettanulmányon lehet-e probléma mikor kijön a védőnő?

Elképzelhető, hogy nem hozhatom haza a babámat?😥



2021. márc. 26. 12:12
1 2 3 4 5 6
 31/58 anonim ***** válasza:
100%
Vidéken is ugyannyi az anyag ára..
2021. márc. 26. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/58 anonim ***** válasza:
100%

Ez az év vicce.

Mi vidéken könnyűszerkezetes házra ajánlatot kivitelezőtől 3 éve kaptunk asszem 13 milliót. Plusz ugye telek...

Inkább vettünk végül használtat, mert 16ért kaptunk téglát.

Téged jó hülyének néznek, a párod meg ha egy utolsó segédmunkás se hinne el ilyet, szóval ez meg kamu.

2021. márc. 26. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/58 anonim ***** válasza:
100%

100 ezer ft/négyzetméter lenne akkor az építkezés? És még sokat mondtam, mert ugye engedélyek stb.

Ez úgy hülyeség ahogy van.

2021. márc. 26. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/58 anonim ***** válasza:
100%
Bocsánat Kérdező, de jól értem, hogy min. 2 évig szeretnétek a lakókocsiban lakni, amíg épül a házatok? Még egy pár hónapos csecsemővel "oké" (nekem nem) 12 nm-en, de ha szeretne tanulni kúszni, mászni viszonylag kemény talajon (tehát nem az udvarra kiterített pokrócon), akkor hol lesz rá lehetősége?
2021. márc. 26. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/58 anonim ***** válasza:
85%
Csaladsegitő vagyok van, ahol putris egy szobában el nagymana, anyuka, apuka és 4 gyerek pl. Rengeteg ilyen van. Nincs furdoszoba, gáz bevezetve pl. Oda is mehet újszülött. Nem kötelező hazban élni :D van, ahol ez eletforma, mert utaznak. Nehogy már.. Úgy éltek ahogy nektek jó. Amennyiben rendezett.
2021. márc. 26. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/58 anonim ***** válasza:
72%
Most bementem a kisszobaba, 12nm. Na ne viccelj mar. Masik, 4 millio egy haz? Meg ha konnyuszerkezetes is, kizart. Nem tudom hol laktok. Most epitkezunk budapesten. 100nm 95millio.
2021. márc. 26. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/58 A kérdező kommentje:

Mint írtam. Kis városban lakunk.

Nyilván anyagár, elég sok ismerőse van a páromnak. Jóval olcsóbban hozzájut mindenhez (majdnem féláron)

Én itt fa könnyűszerkezetes házra gondolok, nem fémszerkezetesre.

(100 m bramac lécet pl 20.000 ft-ért vettünk)

Egyébként a kérdést nem amiatt írtam, hogy itt beszólogassunk egymásnak meg hülyének nézzük a másikat. Hanem kinek mi a tapasztalata...ennyi

A védőnővel majd beszélek, de köszönöm a válaszokat.

Szép estét mindenkinek!

2021. márc. 26. 20:35
 38/58 anonim ***** válasza:
100%
25 m2 könnyűszerkezetes résszel+ 12m2 terasszal bővítettük a házunkat 6 éve+tetőcsere. 11 millió Ft volt. Azóta ez simán a duplája.
2021. márc. 26. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/58 anonim ***** válasza:
87%

Kis városban lakunk


Mi meg falun. És a bramac léc pont onnan jön, ahonnan a nagyvárosba, meg a kisvárosba.

2021. márc. 26. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/58 anonim ***** válasza:
100%
38- as válaszoló vagyok. Nem írtam, hogy mindez Békés megyében, csak hogy értsd, ez is vidék.
2021. márc. 26. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!