Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » 1szobás lakás 1 gyerekkel?

1szobás lakás 1 gyerekkel?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Sajnos úgy alakult hogy egyedül fogom nevelni a gyereket

Közös házat eladjuk és jelenleg olyan lakást néztem ki amibe csak 1 hálószoba van és nappali

Ti bevállalnátok?



2023. febr. 4. 16:47
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Illetve későbbiekben mennyire bánnám meg? Van hátránya ? Én nappaliba aludnék :)
2023. febr. 4. 16:47
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Azt hittem, tényleg egy szobás, de ha egy hálószobás, akkor működik. Nyilván kényelmesebb a két háló, de ennek jelenleg anyagi korlátai vannak gondolom.
2023. febr. 4. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
95%

Inkább egy kis lakás, könnyebb fenntarani is és olcsóbb is. Nem vered tartozásba magatokat. Ez jó. Sokan örülnének, ha ilyen lakásuk lenne.

Szerintem szuper lesz!

2023. febr. 4. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha erre van lehetőséged, akkor nyilván igen, vállald be.
2023. febr. 4. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
94%
1 haloszoba meg 1 nappali az ket szoba. Boven eleg kettotoknek, mi is igy lakunk a lanyommal.
2023. febr. 4. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
79%

Sokan ekkorában laknak négyen (!).

És nem a cigánysoron. Hanem a középrétegből.

Olyanok, akiknek nem fáj évente külföldön nyaralni, különórákat, edzéseket, milliós fogszabályzót, szemüveget fizetni.

2023. febr. 4. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
83%
Teljesen jó lesz.
2023. febr. 4. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
74%
Persze. Mi is ekkorában lakunk négyen, középosztály. Akartunk nagyobba menni, de a szuper családtámogatások által felvert ingatlanárak meg a remekül sikerült rezsicsökkentés miatt maradunk még 1-2 évig. Ha nagyon jó központi helyen van a lakás, az ellensúlyozza a hátrányokat es kicsi gyerekekkel jól élhető. Szóval nektek tuti jó lesz.
2023. febr. 4. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
30%
Ha nem egymásból nyílik a 2 szoba, akkor tökéletes! Ha egymásból nyílnak, átgondolnám.
2023. febr. 4. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Én így nőttem fel, nekem volt szobám, szüleim a nappaliban aludtak. Szerintem sokan vannak így, teljesen jól el lehet lenni.
2023. febr. 4. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!