Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » 1szobás lakás 1 gyerekkel?

1szobás lakás 1 gyerekkel?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Sajnos úgy alakult hogy egyedül fogom nevelni a gyereket

Közös házat eladjuk és jelenleg olyan lakást néztem ki amibe csak 1 hálószoba van és nappali

Ti bevállalnátok?



2023. febr. 4. 16:47
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
61%
Ha nincs más lehetőség nyilván bevallalja az ember. Bar nem igazán értem mi a probléma. 2 szoba két személynek tokeletes.
2023. febr. 4. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
87%
Rengetegen élnek így több gyerekkel. Mi is 2 gyerekkel 2 szobásban lakunk. Nem mondom, hogy tökéletes, de nem is vészes. Egy gyerekkel meg teljesen jó.
2023. febr. 4. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
24%

Gondolom itt az a kérdés, hogy bemegy a kérdező a bejárati ajtón a nappaliba.

És onnan nyílik a kisszoba.

Azaz a nappali szó szerint átjáróház, mert onnan nyílik a mosdó és a konyha is. És csak egy szoba van, amit ajtóval be lehet csukni.

2023. febr. 4. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
63%

Mi is ilyenben élünk a férjemmel meg a gyerekkel. A kisebb szobát szántuk babaszobának de iroda lett a covid miatt. Így a nappaliban van minden: kanapé, kiságy, nagyágy.

Működik. Nem kényelmes sokszor, de működik.

Úgyhogy szerintem ha csak ketten lesztek akkor elég.

2023. febr. 4. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

Mi hárman vagyunk

Én a férjem és a lányunk

2éves a kicsi, 1szobában vagyunk hárman

Most fogunk költözni nagyobba. Eddig tökéletesen megfelelt, most már lassan itt a külön szoba ideje. Ezt a házat nem akarjuk bővíteni, ráadásul egyből 2 szobával kéne, mert tervezzük a tesót

Így eladjuk, és veszünk egy nagyobbat

Nektek így, hogy van lehetőség a nappali szobává alakítására, tökéletesen megfelel szerintem

2023. febr. 4. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is teljesen jó. De az sem mindegy mekkorák a szobák, milyen az elosztás vagy pl a konyhában le lehet-e ülni rendesen, vagy csak főzőfülke van a nappali részben.

Mi is így kezdtük. Itt a környékünkön sok 1+félszobas lakás van, és elférnek 2 gyerekkel is.

Minden rendben lesz!

2023. febr. 4. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!