Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Kinek van igaza, ti hogyan...

Kinek van igaza, ti hogyan csinalnatok?

Figyelt kérdés
Most 1,5 eves a gyerkoc, tervezzuk az utodot. a hazunk 3 szobas, ugy gondoltuk egy darabig egybe lesznek, aztan bovitjuk es akkor kapnak kulon szobat. de a ferjem felvetette hogy a nagyobbikat kpltoztessuk a nappaliba, rendezzuk be neki azt, a kicsi meg induljon ugyanolyan " lehetosegekkel", kapja meg ugyanazt a kis szobacskat sajat birodalomnak mint a nagy. ez szep es jo, de en szeretnem ha lenne egy nappali, de ugy gondolom amig a pici ket orankent kel, kulon szoba lenne neki is a praktikus, igy nekem az az allaspontom, hogy tegyuk a kisebbiket a nappaliba az elso fel evre ideiglenesen, aztan ugyis egy szobaba kerulnek. igy eleg lenne a nagyobbnak azt feldolgozni h mar nem o a kozeppont, nem fejelnenk még azzal is meg hogy a szobajabol is kirakjuk...a ferjem viszont ezt nem engedi mondvan h az ujszulott megerzi ha csak ideiglenea hellyel varjuk es nem sajat szobaval...szerintem meg kb tok mindegy neki olyan pici hogy fel sem fogja, es az ujszulottek barhol tudnak aludni, ott fpgja jol erezni magat ahova kerul, tehat mivel nem tudna milyen a sajat szoba nem zavarna ha nincs neki....ti mit gondoltok? velunk egyik sem alhat a haloba mert nagyon rossz alvo vagyok.
2015. szept. 15. 20:28
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:

utolsó előtti: persze, berendezhetné a kis sufnit is neki nem???

persze gondolom, neked van a zsebedbe feles 5 millió, hogy előrántson belőle +12 négyzetmétert. Hát nekünk nincs, 5 év múlva lesz, ennyi, viszont nem szeretnék 35 évesen kistestvért, amikor egy szobában is tökéletesen meglesznek.

2015. szept. 16. 13:34
 22/26 A kérdező kommentje:

tényleg köszönöm a válaszokat, hogy elmondtátok az álláspontotokat, örülök, hogy itt sokan jó alvók, együtt tudtok aludni a babátokkal, nyilván nekik ez a legjobb, mi sajnos ezt nem tudjuk megtenni.

Köszönöm a normális hangnemű hozzászólásokat, aki viszont kötekedni akar, vagy szidni a férjemet és megítélni egyetlen kérdés alapján, az inkább hagyjon lógva, ha nem tudja felfogni, hogy egy apa nem szeretne kivételezni egyik gyermekével sem.

2015. szept. 16. 13:36
 23/26 anonim ***** válasza:

akkor költözzetek ti ki a nappaliba.

(gondolom ezért akarná kirakni a gyereket az apa, hogy ne nektek kelljen a nappaliban aludni...)

2015. szept. 16. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:

azert akarta volna kitenni hogy az ujszulottnek is lehessen sajat szobaja!


de mint irtam mar feljebb, ez fog tortenni amit irsz: mi koltozunk ki a nappaliba, a pici pedig meg kapja a mi szobankat.

2015. szept. 17. 06:40
 25/26 anonim ***** válasza:

ez szép dolog tőletek :)

és ne haraudj, veled ellentétben nekem nem őszinte a kifogása, elvégre méiscsak gondolhatná milyen egy gyermeknek kitenni őt a megszokott birodalmából..

2015. szept. 17. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 A kérdező kommentje:

mert te most egy kérdés alapján ítélsz, és nem ismered a férjemet, mert akkor tudnád, hogy imádja a lányát, sajnos amiket itt fórumon néha kérdést olvasok, sokan irigyelnének amiatt, amilyen jó apa, és amilyen remek, nagy szívű ember.

De nincs ezzel semmi gond, épp ezért tettem fel a kérdést, mert most az egyszer meglepett engem is, hogy mennyire nem jól gondolkodik ebben a kérdésben, és felmerült így bennem, hogy talán én nem látom jól a dolgot. De megerősítettek abban, hogy nekem van igazam, de most már ez teljesen részlet kérdés, hiszen megegyeztünk. Csak tudni akartam más mit gondol.

2015. szept. 17. 11:26
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!