Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kinek van igaza és mit csináln...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek van igaza és mit csinálnátok a helyemben?

Figyelt kérdés

tegnap egész nap nagyon unatkoztam ,csak tegnap nagyon fáradt volt ezért ma kérdeztem meg töle elmennénk-e sétálni.már több mint egy éve járunk de még csak egyszer voltunk sétálni....

és én szerettem volna beszélgetni a régi emlékek stb..

erre elkezdi hogy jo de akkor szo.pjam le elötte amire én berágtam hogy még ilyenkoris mikor romantikáznék...

utána csak elindultunk és fél uton találkszunk a hawerjával és el akart vele menni szivni ....

még ilyenkor se foglalkozik velen,,,,össze is vesztünk ,külön jöttük haza is majdnem szakitottunk,sirtam nagyon

ti mit szoltok ehhez?


2009. márc. 22. 17:45
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
100%

azt h ez a fiu egy barom, aki szarik rád.

lapát.

2009. márc. 22. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
100%
azt hogy egy érzéketlen infantilis kis hólyag, és hogy időpazarlás. valamiért ugy érzem, hogy csak "arra" kellesz neki.
2009. márc. 22. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
100%

amíg zöldezik, mindig fontosabbak lesznek a haverok. tapasztalat.

Ily módon szerintem csak kihasznál.

2009. márc. 22. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek. Ez egy gyökér. Jobban tennéd, ha szakítanál vele és a rózsaszín felhőt elhesegetnéd a szemed elől. Teljesen megaláz, nem veszed észre?
2009. márc. 22. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
100%

1. Undorító ez a pasi.

2. Kell neked egy drogos? Kell neked olyan pasi, akinek a haverja a fontosabbak nálad?

3. Rosszul tetted, hogy nem dobtad ki.

2009. márc. 22. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
100%
Értékesebb vagy annál, hogy egy ilyen önző kisfiúhoz kösd magad.Hidd el vannak még romantikus férfiak, én nem állnék meg a barátod mellett, mennék tovább.
2009. márc. 22. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
100%

Pakolj, és keress jobbat.

Ilyenre ne pocsékold az időd, jobbat is találsz.

2009. márc. 22. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 A kérdező kommentje:
és még engem baszott le hogy én csak magamra gondolok mert nem birtam volna ki
2009. márc. 22. 17:54
 9/35 anonim ***** válasza:
100%

Hát ezen a srácon besírtam... :)


És miért csak majdnem szakítottatok? Tényleg kellett volna


25/f

2009. márc. 22. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
98%
Ez mennyire érzéketlen dolog. :O Szerintem tényleg ne pazarold az időd rá... találsz nála sokkal jobbat is. Hát igen... léteznek még tapló férfiak. O_O De hogy ennyire... :/
2009. márc. 22. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!