Van akinek nagyon pici a gyerekszoba?

Figyelt kérdés

Két gyermekünk van, viszonylag nagy korkülönbséggel.

A nagynak van külön szobája, és nekünk egy nagyobb hálónk. Plusz a nappali. A kicsi egyenlőre a mi szobánkban alszik, de szeretnénk neki is külön szobát, ahova később el tud vonulni.

A nappaliba nem szeretnénk kiköltözni. Arra gondoltam, hogy mi átköltözünk a kisebb szobába. A jelenlegi hálónk, ami a nagyobbik szoba, pedig kettéválasztanánk.

Van rajta 2 ablak egymás mellett, így mindkét gyereknek lenne ablakos szobája.

Viszont nagyon keskeny lenne így, mert eleve az ablakok felőli rész volt a rövidebbik oldala a szobának.

Akinek kicsi, vagy keskeny a gyerekszobája leírná, hogy mennyire kicsi, és, hogy mennyire élhető így?

A gardrób kikerülne a nappaliba mindannyiunknak.

Így a szobákba csak ágy és játékos polcok kerülnének. A nagynak íróasztal.


2019. márc. 30. 13:12
1 2 3 4
 31/38 A kérdező kommentje:

Ilyen lenne üresen elválasztva.

A bal oldali 2x4 méter, jobb oldali 1,5x4 méter.

[link]

2019. ápr. 16. 13:57
 32/38 A kérdező kommentje:

Berendezve kb. így képzeltem el.

[link]

2019. ápr. 16. 13:59
 33/38 anonim ***** válasza:
Inkább az étkezőből leválasztós megoldásban gondolkodj...ez így fullasztó. Próbáld csak ki, hogy leméred a bútorokat és térarányos rajzot csinálsz...már akkor látszik, hogy így élhetetlen. Pár hónapra menedéknek oké, de évekig????
2019. ápr. 16. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 A kérdező kommentje:

Arányosan rajzoltam. 40 cm mély polc és komód kerülne az egyik oldalra, így több mint 1 méter hely marad, ahova bőven befér az ikeás játszószőnyeg.

Tényleg csak alvásra és játéktárolásra használnánk.

A nappaliba szoktunk játszani.

2019. ápr. 16. 14:21
 35/38 anonim ***** válasza:
Nem igazán értem, milyen válaszokat vársz...te már ezt eldöntötted. Ezek szerint a te igényeid mások, mint pl. az enyémek. Ha túl kell élnetek ebben a lakásban, akkor ezek szerint nincs más választása a gyerekeknek. Reméljük minél kevesebb ideig kell így maradniuk, de ez az én szemszögem.
2019. ápr. 16. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:

Berendezve nagyon rossz, amit kitalaltal, rajzold at negyzetracsos lapra, meretaranyosan es latni fogod!


En se tudok sokkal jobbat kitalalni, de igy azert van egy kis eletteruk es 2m-es agyakat szamolok, mert hat ok is felnonek.

[link]


Igazsag szerint, ha a szobak melletti valamelyik helyisegbol meg le lehetne csipni, az lenne a legjobb, de az tenyleg marha nagy felfordulassal jarna...

2019. ápr. 16. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:

Én az étkező lefalazását választanám ezen lehetőségek közül. A gyerekeknek megmaradnak a normál méretű szobák, nekünk pedig lenne egy pici hálófülkénk. Teljesen oké.

Ennek a szobának a kettéválasztása szerintem csak kis időre ad megoldást. Egy idő után fullasztó lehet akkor is, ha csak aludni jár be a gyerek.


Ha még is emellett döntötök, akkor mindent tegyetek meg, hogy optikailag nagyítsátok szélességében a teret. Pl. az ablak fala legyen széltében csíkos, vagy a függöny rajta. Én a laminált lapot sem hosszában tenném.

2019. jún. 23. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:
Szia,végül hogy oldottátok meg? 😊
2021. ápr. 11. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!