Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Szoktatok adni a gyerekorvosna...

Szoktatok adni a gyerekorvosnak pénzt?

Figyelt kérdés
Hálapénzre gondolok, amit borítékban szokás adni. Vagy csak régen volt szokás?

2019. dec. 4. 15:32
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
82%
Nem
2019. dec. 4. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
67%
Van neki fizetése, nem? Biztos nem adnék, nem is fogok. A saját háziorvosomnak se! Nem hiába van befizetve a tb-m!
2019. dec. 4. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
70%
Nem soha.
2019. dec. 4. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
70%

Eddig ez eszembe sem jutott. De most hogy mondod, amikor én voltam kicsi és pl. hétvége volt vagy rendelési időn kívül kellett vigyen hozzá anyukám a lakására, akkor adott (csak pár éve van a településünkön ügyeleti rendszer, előtte rendelési időn kívül csak házhoz tudtunk menni orvoshoz ha volt valami baj).

Én sosem szoktam adni. Annyira nem is vagyok vele megelégedve, meg manapság már nagyon elkanászodtak etéren az orvosok.

2019. dec. 4. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
27%
Mi minden vizsgalatkor adunk neki, nagyom rendes orvos. Ha hajnali 4kor hivom sem problemazik. Ket hete hajnalban jott hozzank mikor a fiam lazas lett, o vette eszre.a gyulladt mandulat. Elment az ugyeletre hozott gyogyszert is ami eleg volt hetfoig.
2019. dec. 4. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
84%

Hajnal 4-kor az ügyeletre kell vinni a gyereket és egyből kaphat gyógyszert. Nem kell megvárni míg az orvos kiugrik az ágyból, bemegy gyógyszerért és odaér vele...

Akkor nem kell lefizetni sem. Azért elgondolkodnék hogy akkor is ilyen rendes lenne-e, ha nem adnál minden megjelenésednél pénzt.

Undorító ahogy kihasználják az aggódó szülőket...

2019. dec. 4. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
53%

Soha még eszembe sem jutott.

Akkor adnék, ha házhoz vinném a gyereket, vagy ő jönne ki házhoz a rendelési idején túl, mert az már kvázi a magánrendelés-kategória, aminek meg tarifája van.

1x volt amúgy rá szükségem január 1-jén, akkor felhívtam, de telefonon eligazított, hogy vit csináljak, mit vegyek, és ha néhány óra múlva sem oldódik meg, akkor csörögjek, vár.

Más esetben (pl hétvégén) ügyeletre viszem a gyereket, ha hirtelen kell orvos.

2019. dec. 5. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm a választ!
2019. dec. 6. 08:50
 19/19 anonim ***** válasza:
Nem, csak ha kijön házhoz akkor kell adni.
2020. jan. 7. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!