Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Ti is dühösek vagytok ha...

Ti is dühösek vagytok ha vendégség végén vagy után derül ki h a másik gyerek amugy beteg?

Figyelt kérdés
Már legszívesebben nem találkoznék sebkivel. 15 hósom eddig 2 náthával,1kötőhártya gyulladással megúszta de mindegyik vendégség után történt. Az egyik utána lett bárányhimlős,azt megúsztuk. Most meg múlt héten átmentünk egy barátnőmékhez,ovis gyereke is meg a kicsi is ott köhécseltek,ma reggelre az enyém is😡 nagyon mérges vagyok,hogy akkor minek hív át,miért nem mondja meg? És az is idegesít ha valaki gyereke egyből úgy közelít az enyémhez h összepuszilgatja.és nincs képem rászolni mert amúgy cuki,csak nekem áll fel a szőr a hátamon h most ad át valami betegséget.(tudom az oviban elkerülhetetlen lesz)

2020. febr. 6. 09:58
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Nekünk a védőnő mondta ha 38fok felett van akkor kell csillapítani ezért adtam. Valószínű azért vagyok ki ettől,mert annyira jókedvű,jól evő,jól alvó,h nem akarom h ezt bármi elrontsa. És egy betegség ezt mind elrontja. Egyebként hagyom pocsolyázni,gilisztázni, kutyát simogatni stb. Nem féltem túl,de ne csókolgassa össze egy beteg gyerek ameddig lehet. Akkor is mérges voltam mikor keresztgyerektől hoztuk haza a fsós vírust vagy ilyesmit. Akkor még nem volt gyerekem,de nagyon dühös voltam,h akkor is miért nem szóltak,és ha már kijöttek belőle,tudták h megyünk akkor azért egy wc,fürdő takarítást megejthettek volna.
2020. febr. 6. 13:27
 12/14 anonim ***** válasza:
39%

Miért is az a hisztérika, aki nem tűri jól, hogy más hülyesége miatt lesz beteg a gyereke?

Mi itt vagyunk a sógornőmmel egymás szájában, de beteg gyerekkel nem látogatunk. Azért alapvető intelligencia kérdése ez.

Ovi dettó ez lesz, hogy ha valamelyik taknyanyálaegybefolyós Pistike be lesz véve, akkor az óvónőt is megkérdezem mondjuk, hogy miért. Maradjon otthon vele az anyja, az a dolga ha már vállalta a gyereket. És pont nem fog érdekelni, hogy mennyire kell a pénz nekik, nem az én felelősségem, a sajátom viszont az.

2020. febr. 6. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
73%

Nem, ilyenen nem hisztiztem sosem.

Nem mindig tudnak előre szólni, hisz amíg lappang a betegség nem is tudja a szülő.


Tavaly született a bátyámék kisfia. Mikor hazamentek a kórházból, átmentünk meglátogatni őket, két nap múlva az én 4 évesem bárányhimlős lett. Mit tudtam volna tenni két nappal korábban, mikor még semmi nem látszódott rajta?

2020. febr. 6. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
63%

Egyértelmű, hogy nem azokról a helyzetekről van szó, mikor még nincs tünete a gyereknek.

Szerintem nem kerül sokba felhívni vendégség előtt a másik anyukát és elmondani a helyzetet. és majd ő eldönti, hogy zavarja-e. volt olyan, hogy bárányhimlősnek mondtam, hogy jöjjenek nyugodtan, mert be vannak oltva az én gyerekeim. ugyanakkor az nagyon dühített, mikor nem mondták, hogy a nagyobbik gyerek skarlátos és úgy mentünk vendégségbe, én meg pont várandós voltam (csak még nem volt publikus).

2020. febr. 6. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!