Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Akik a légzésfigyelő jelzése...

Akik a légzésfigyelő jelzése miatt vizsgálatra mentek, lett valami eredmény/diagnózis?

Figyelt kérdés
2020. júl. 6. 07:24
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ismerősöméket bent tartották 3 napig megfigyelésre. Semmi nem derült ki... (azóta már 3 éves a kislány)
2020. júl. 6. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Engem is erdekel. Az a baj, hogy ezek a hajlamok az alvás közbeni légzéskimaradásra, életfunkciók lassulására, stb, nem érhetőek tetten olyan könnyen. Nem minden éjjel, sőt nem is minden hónapban fordul elő. De nyilván szervi bajokat jó dolog kizárni EEG vizsgálattal, vérvétellel, esetleg CTvel. De ehhez meg nagyon alapos indok kell, és az, hogy 4 alkalommal becsipogtak, nem biztos, hogy elég. Ez még lehet műszerhiba, akármi is. Ha én ezzel, ami egyébként nálunk is megesett, orvoshoz vinném a babám, kb kinevetne, nem utalna kórházba. HA nincsen más tünet...
2020. júl. 6. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Nekünk mióta külön szobában van, kb 8-szor szólt, ebből 6 biztosan az volt, hogy lemászott róla, kettőt pedig nem tudtam megítélni. De bármikor bementem, semmi baja nem volt, simán felkelt. Most rendeltem még két lapot, hogy telerakjam vele a kiságyat, és ha úgy is szólni fog, akkor megyünk tovább.
2020. júl. 6. 16:12
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem is tudtam, hogy lehet plusz lapokat tenni..
2020. júl. 6. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!