Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Mit csináljak, ha beszédkénysz...

Mit csináljak, ha beszédkényszeres a gyermekem?

Figyelt kérdés
Néha nagyon fel van pörögve, és akár fél napot/egész éjszakát végigbeszél egy edzés, suli, stb után, amitől mások kifáradnak. Ilyenkor hívjak mentőt/orvost? Mi baja lehet? Apróságnak tűnik, de nagyon idegesítő és nem normális!

2020. júl. 20. 09:26
1 2 3 4 5 6 7
 61/63 Derjaderja ***** válasza:
64%
Ha a gyógynövény hat, árthat is.
2020. júl. 21. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/63 anonim válasza:
100%
Ha hiperaktív lenne nem csak beszélne egyfolytában. ADHD sem lehet, mert ahogy írta a gyerek folyamat beszél és tud koncentrálni arra,amit mond,szóval. Bár nem tudom, én is nagyooooon sokat beszéltem kiskoromban, igazából ez csak a javára válik felnőttkorában,de ha ennyire zavar vidd el orvoshoz, de semmiképp ne irass neki nyugtatót, mert nagy baj lehet abból,ha ilyen fiatalon függő lesz. Próbálkozz citromfű teával az beválik
2020. aug. 15. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/63 anonim ***** válasza:
100%
Én 3lvinnem ADHD kivizsgálásra.
2020. szept. 12. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!