Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Az a helyezet hogy 17 honapos...

Az a helyezet hogy 17 honapos kisfiam van. És 1,5 hete mind a 2 füle bevan gyulladva. Mit csinálhatnék?

Figyelt kérdés

Már gy. Orvosnál is voltunk. Szinte 3 naponta jártunk másfél hétig. Tegnap ügyeleten is voltunk már

Az van hogy először náthás lett és mellette köhögött is, elég csúnyán.

Kaptunk a köhögésére gyogyszert, a Náthájára meg Nazivint..... nátha elmúlt meg a köhögése nem javult.

Hörgött nagyon, meg zihált,

Akkor kaptunk rá hörgőtágítot,

(Nem Asztmás) Akkor a pipa hatott, már nem köhög. Na de a fülei is 1,5 gyulladt erre kapott Augmentint. A gyerekorvos azt mondta nekem addig adjam neki az Augmentint mig el nem fogy. Na de ennek már 1,5 hete.

Tegnap lázas lett, és fogdozta a füleit, el vittem az ügyeletre hogy semmit nem javult a füle 1,5 hete, erre a ügyeleten a doki azt mondta azonnal hagyjam abba az Augmentint, mert ha eddig nem javult akkor nem is fog ezzel a készitményel.

Na de nem ment le a Láza, most is lázas, kapja a lázcsillapítot meg kaptunk receptet, de őszinte leszek nem mondta a doki hogy mire jó ez. Annyit mondott ugy is megyek a gyogyszertárba es meg tudom.😨....

Mit csináljak? Sajnálom ahogy szenved. Félek hogy csak rosszabb lessz a füle, és sulyosabb döntes lesz a vége.

Kerlek segitesetek.


2020. aug. 1. 11:14
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
En csak annyit tennek meg hozza, hogy a meleg so nem minden esetben hatasos, nekem kifejezetten megtiltotta az orvos, hogy hasznaljam kozepfulgyulladasnal.
2020. aug. 1. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Sziasztok jó reggelt.

Köszönöm a tanácsokat.

Az egyszer Biztos hogy nem fogom HAGYNI hogy a fiamnak bármi is bajja legyen, mert "az orvosok leráznak"

Mindenképp lesz más megoldás.

Csak ugye a Férjem 2 hetente jár haza, és itt van Belfőldön, mert olyan munkát kapott ahol kettö hetente jár haza, és Sajnos ez kicsit igy nehéz is....

De erős nők vagyunk nem igaz?

2020. aug. 2. 07:40
 13/14 anonim ***** válasza:
Fül orr gégészetre vidd el.
2020. aug. 2. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Mindenképp elfogom vinni. Mert nem játék ez bizony.

Fiam mindennél többet ér mint hogy egy orvos dirigáljon nekem hogy "ne aggódjam túl"

2020. aug. 2. 21:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!