Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Anyukák! Ti hogyan oldjátok meg?

Anyukák! Ti hogyan oldjátok meg?

Figyelt kérdés
3 éves kisfiamnak sajnos gyakran szüksége van kúpra, ugyanis ha autóval megyünk és nem kap daedalont, akkor mindent összerókázik vagy legalábbis hányingere van. Ha lázas és hirtelen felszökik majdnem 40 fokra, akkor is kúpot kap, mert az viszi le neki a leghatékonyabban. Mostanság már kevésbé viseli jól a kúp beadását, hisztizik,le kell fogni, utána rugdos, ordít ha hozzá akarunk nyulni. Ti hogy oldjátok meg ezt? Más gyerek is ezt csinálja? Én is kaptam gyerekkoromban kúpot, de sosem hisztiztem miatta, mert tudtam hogy meggyógyulok tőle. Mindig bekrémezem mielőtt bedugom neki és szépen lassan, de határozottan csinálom, hogy a legkisebbb kellemetlenséget okozzam vele.

2020. dec. 5. 08:42
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
69%
Minek kínzod? Ha lázas kaphatna szirupot is három hónapos kora óta.
2020. dec. 5. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Ha nagyon magas láza van akkor biztos nem fogok sziruppal szórakozni, amiről tudom, hogy az esetek többségében kihányja. Inkább kúp, mint lázgörcs.
2020. dec. 5. 08:58
 3/17 anonim ***** válasza:
82%
Akkor mi a kérdés? Kúp és kész. Túléli.
2020. dec. 5. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
82%
Van daedalon tbl. Kicsi, könnyen lenyeli.
2020. dec. 5. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
74%

Próbáltad már valaha a szirupot neki vagy csak te már tudod hogy úgy is kihányná???


Egyébként meg a daedalon tabletta miniatűr,miért szenvedteted a gyerkőcöt??

2020. dec. 5. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Kihányja a szirupot, a teblettát meg nem tudja lenyelni.
2020. dec. 5. 09:53
 7/17 anonim ***** válasza:
85%

Aki lázgörcsre hajlamos annak egy hőemelkedés is kihozza ennyit erről.


Unokaöcsém is nehezen utazott kb 11 éves koráig. Mi sosem kúpoztuk, helyette össze lett törve a deadalon és megitta.


Teljesen feleslegesen kínzod a kúppal.


Germicin c kúpot adsz neki amúgy? Mert az max pici babának hatásos lázgörcs ellen max 1 éves korig szokás adni.

2020. dec. 5. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
76%
Nem veszitek észre, hogy ez a kúpos perverz? A felháborodásra izgul.
2020. dec. 5. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
28%

Valahogy próbáld vele megértetni, hogy a kúp egy szükséges rossz. Igazából nem is fájdalmas, inkább csak kellemetlen.

Azért tiltakozhat mert fél tőle és nem ő irányít.

Mindenképp kerülendő, hogy lefogjátok. Akkor csak még jobban félni fog, nem engedi, emiatt még rosszabb lesz.

Inkább próbáld szép szóval, ajándékkal, meggyőzéssel, játékkal. A lényeg, hogy ha önként belemegy rájön, hogy nem olyan félelmetes a dolog.

2020. dec. 5. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen kedves kilences!
2020. dec. 5. 14:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!