Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Más is mindig nagyon izgul a...

Más is mindig nagyon izgul a baba oltása előtt?

Figyelt kérdés

Majdnem 6 hónapos a kislányom, sok oltáson túl vagyunk, de minden oltás előtt napokig nagyon ideges vagyok, rettegek a mellékhatásoktól (nem vagyok oltásellenes) meg ilyen megmagyarázhatatlan izgalom van bennem.


Most fog egyébként Bexero és Meningococcus oltást kapni egyszerre. Mind a kettőből a 2. adagot, de most még jobban izgulok, mert ezelőtt a Bexeroval együtt nem kapott más oltást.


Ti is izgultok ilyenkor?



2021. febr. 17. 12:46
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
67%

6 hos az en lanyom is es tegnap kapta pont a bexserot. Eddig egyik oltasnal se lazasodott be most se.


Viszont en mar ugy megyek hogy leszarom igyis ugyis sirni fog, a doktorno is idos... nagyon kedvelem meg nincs vele semmi gond preciz stb de az a csigalassusag meg korulmenyesseg ahogy eloveszi a tut es ilyen total rendellenes poziciokban teszi a gyereket az olembe 😂 nem csodalom hogy sir a lanyom mar mikor vetkoztetem pontosan tudja hogy rossz dolog fog tortenni.


De mindent megveszunk

neki ez az o erdeke es masnapra elfelejti.


Szerintem kesobb durvabb lesz baratnom fiat aki masfel eves harman fogtak le, meselte hogy egyszer nem is tudtak beadni neki vissza kellett menni kesobb.


Egyebkent ertheto reakcio, olyan dolgot csinalnak veluk amit nem akarnak raadasul a tut is eleg melyre szurjak.

2021. febr. 26. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!🙃 Sokat segítettetek!


Kedves utolsó válaszoló! Hogy van a kislányod?😊 Mi is pont tegnap kaptuk meg.

2021. febr. 26. 17:45
 23/24 anonim ***** válasza:
Kutya baja :)
2021. febr. 26. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

Én az első oltása előtt voltam nagyon nyugtalan és feszült napokig. Nem tudtam, hogy fog rá reagálni, mennyire fog sírni miatta, sikerül-e megnyugtatnom, belázasodik-e tőle, ilyesmi.


Szerencsére alaptalan volt az aggódás. Nagyon ügyesen tűrte a dolgot, mire kézbe vettem már nem is emlékezett a dologra, nézte a rendelőbeli kedvenc függönyét.

2021. júl. 3. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!