Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Ha lehet majd 12 éven aluliaka...

Ha lehet majd 12 éven aluliakat is oltatni,te beoltatod? Megindokolod?

Figyelt kérdés
2021. nov. 10. 17:49
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
43%

Kizárt.

Magunkat sem oltattuk. Kísérleti gyógyszer, nem bízunk benne.

2021. nov. 10. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
55%

Igen.

Azért mert nem vagyok idióta összeesküvés hívő és szeretném ha mielőbb megszabadulnánk ettől a sastól.

2021. nov. 10. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
49%
Nem. Mindannyian átestünk rajta mindenféle oltás nélkül, a gyerek tünetmentesen, mi enyhe tünetekkel. Sosem bocsátanám meg magamnak, ha beoltatnám és valami baja lenne tőle akár most, akár évek múlva. Ha a környezetemet nézem, egy ismerősöm halt bele oltás nélkül, és négy ismerősöm oltás után. Pár embert ismerek csak akik covid utáni enyhe szövődményekkel élnek, az oltott ismerőseim 90%-a panaszkodik mellékhatásokra, van akinek durvább, van akinek enyhébb. Azt hiszem el amit látok, mert sem a kormányban, sem a médiában nem bízom.
2021. nov. 10. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
40%
Teljesen kizárt!
2021. nov. 10. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
47%
Nem. Én beoltattam magamat, de megbántam. Azóta sokkal betegesebb vagyok, mintha gyengült volna az immunrendszerem. A harmadikat biztos nem fogom. Nem akarom a gyerekemet ilyen bizonytalanságnak kitenni és hogy kísérletezzenek vele.
2021. nov. 10. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
29%
Sosem . Előző 2ért sem tolongtam mert van eszem . Aki megfelemlített nem bizik a szervezetébe de vakon hisz politikai és eü hisztériába koppan szegény . Teli a Watch tiktok es facebook csoport súlyos karosultakkal és gyászoló hozzátartozók beszámoloival .
2021. nov. 10. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
59%
Nem. Én oltattam magam ugyan de egy fejlődő szervezetnek nem adatnám be.
2021. nov. 10. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
32%

Nem.

Nem vagyok oltás ellenes. De ezt az oltást, nincs az az isten, hogy beadatassam, sem magunknak a férjemmel, a gyerekeinknek végképp semmi esetre sem.

2021. nov. 10. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
73%
Egyelőre nem. Ha ne adja ég sok áldozatot szedne gyerekek között is, akkor újra elgondolkodunk rajta, de bízunk benne, hogy erre nem kerül sor.
2021. nov. 10. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 A kérdező kommentje:
Engem megijeszt,hogy több fiatal,egészséges ismerősünk meghaltm most meg egy 1 éves baba. Nem tudom mi lenne a jó :(
2021. nov. 10. 18:57
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!