Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Találkozott már valaki ilyen...

Találkozott már valaki ilyen orrváladékkal?

Figyelt kérdés

4 éves kislányomnak rendszeresen van felső légúti megfázása. Őszintén, egyre durvább formákat ölt az orrváladéka. A sima vizes orrfolyással indult és alkalmanként egyre sűrűbb lett. A múlt héten megint belecsúszott és nagyon durva sűrű sárgás színű takony volt az orrában, de csak az egyik oldalon. De úgy képzeljétek el mint a csuzligumit, az orsszívó nem bírja csak egy részét beszívni a többit úgy húzom ki az orrából. Most ott tartunk hogy majdnem minden nap kiszívok egy ilyen "dugót" az orrából és akkor egész nap semmi baja. Nem folyik az orra, nem prüszköl meg semmi.

Ne haragudjatok, tudom hogy gusztustalan, de hozzászólásban csatolok róla képet, aki nem kíváncsi rá kérem ne nyissa meg.

Tapasztalatok már hasonlót?



#orrváladék #Felsőlégúti megfázás
2021. nov. 17. 20:48
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Egy párologtató hasznos lenne szerintem. Gontolom száraz a levegő nálatok :)
2021. nov. 17. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
50-60% és van parologtatónk
2021. nov. 17. 20:53
 3/8 A kérdező kommentje:
2021. nov. 17. 20:56
 4/8 A kérdező kommentje:
Voltunk már allergia teszten is, negatív lett.
2021. nov. 17. 20:59
 5/8 anonim ***** válasza:
64%

Próbálj meg több folyadékot adni neki, hogy higuljon.

Amúgy nem láttam még ilyet, elég durván néz ki. Nem lehet arcüreggyulladása esetleg?

2021. nov. 17. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Gyanakodtam már én is rá, meg az orvos is megkopogtatta őt többször is, de nem jelez fájdalmat.
2021. nov. 17. 21:11
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Inhalátor kipucolja. Fel kell lazítani, mert ha bennmarad, okozhat károkat.
2021. nov. 17. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Igen, köszönöm. Korábban kamilláztunk és infralámpáztunk, de vettünk inhalátort és most azt használjuk sóoldattal.
2021. nov. 17. 21:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!