Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Van esetleg valaki akinek a...

Van esetleg valaki akinek a babájanak 1 éves kor alatt +3 vagy nagyobb dioptriaju szemüveget írt fel a szemész ? Hogy viselte a szemüveget ? Mennyi idő volt mire megszokta ? Tapasztalatok ?

Figyelt kérdés

2022. márc. 30. 22:37
 1/10 anonim ***** válasza:
Lepj be a Facebookon a " szemuveges a gyerekem' csoportba, sok segitseget, tapasztalatot kapsz.
2022. márc. 30. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem vagyok fent Facebookon de azért köszönöm a választ!
2022. márc. 30. 22:45
 3/10 anonim ***** válasza:
Ja, ertem :)
2022. márc. 30. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Kancsalságra írta fel?
2022. márc. 30. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
14%

És mibe kerülne akár álnéven fent lenni? :)

Elég nagy hülyeség lemondani az információk garmadáról, amikor egy sima fake profillal megoldható minden.

2022. márc. 31. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem kancsal a kislányom egyáltalán
2022. ápr. 1. 09:48
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
Remélhetőleg nincs ilyen, mert teljesen tönkreteszi a gyerek szemét....Max fél dioptriás szabad alkalmanként emelni, és nem is szabad annál többel kezdeni. 3 dioptriaig eljutni minimum 3 év....
2022. ápr. 6. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Ha egyszer rossz a szeme a gyerekemnek akkor muszáj . Nem fogom hagyni H meg rosszabb legyen. Én nem az az anyuka vagyok aki hagyja vakoskodni a gyereket. Te lehet ilyen szülő vagy.
2022. ápr. 7. 11:28
 9/10 anonim ***** válasza:

7-es , pluszos szemuvegnel ez mashogy mukodik.

Vannak fel eves babak +8 as szemuveggel is sajnos. (dolgoztam szemklinikan )


Kerdezo, a kicsik gyorsan megszokjak, remeljuk javul majd a szeme!

2022. ápr. 7. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Kedves kerdezo!


Rendkívül arrogáns vagy. Tudod, az unokatestvéremnek anno első szemuvegkent fel évesen +6-os szemüveget írt fel a magan szemész, akihez vitték. Aztán pár hónappal később az osztalyvezeto főorvos kicsit kiakadt, mert nem szoktak ilyen erősségűt felirni, mert eselytelenné teszik a korral járó javulás. Igen, plusszosnal is elofordulhat. Nem, nála már nem fog, jelenleg 10 feletti dioptriát használ...

Tema részemről lezarva.

2022. ápr. 7. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!