Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Nyugodtan alszol ha lázas...

Nyugodtan alszol ha lázas beteg a gyereked?

Figyelt kérdés
Az anyósom azt mondja nem kell vele foglalkozni, sír ha baja van. Ez tényleg így van? Most csecsemőre gondolok fél évestől 2 évesig. Oké, hogy nagyobb gyereknek nem lesz gondja.
2022. ápr. 14. 23:45
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
76%
Aludtam amikor hagyott, ha baja van úgyis ordít
2022. ápr. 14. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
87%
Éppen ezen megyünk keresztül. Aludnék ha hagyna, de éjjel a legrosszabb a helyzet
2022. ápr. 15. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
78%
Dehogy alszom nyugodtan, óránként biztos felkelek megnézni hogy jól van-e, milyen kb. a testhője.
2022. ápr. 15. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
74%

Én 12x voltam már 1-1 hetet kórházban a lányommal. Érdekes lett volna,ha nem alszok. Muszáj. Ha nem vagyok kipihent nappal, nem tudom ellátni a gyereket normálisan.

Nem azt mondom,nem néztem rá éjszaka,mert felkeltem én is. De emellett igenis kialudtam magam.

2022. ápr. 15. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
27%
Ilyenkor érzem leginkább szerencsésnek magam, amiért a férjemmel nagyon más időbeosztás szerint élünk. Én fent vagyok 4-5-ig, után alszom 10-11-ig, a férjem meg 5-6 közt kel általában, 10-11-kor fekszik. Így folyamatosan figyelve vannak a gyerekek, ha betegek, halljuk, ha gáz van.
2022. ápr. 15. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
82%
Nem, de amennyit lehet pihenek, mert az ápolás is kimerítő, kell az erő hozzá. 2-3 óránként szoktam ébredni ellenőrizni a beteg gyereket.
2022. ápr. 15. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
92%

Ez ennél összetettebb.

Nem alszom nyugodtan, többször ébredek, de mindent megteszek, hogy minél többet aludjak. A gyerek érdeke is ez, nem pedig egy kimerült, fáradt anya.

Ja, és mindegy hány éves. "Oké, hogy nagyobb gyereknek nem lesz gondja." - írod a kérdésedben. Szerinted, ha a 13 éves gyerek lázas éjjel, nem ugyanaz az érzés?


Off: érdekes, hogy szegény anyósok soha nem tudnak jót mondani. Ha azt mondta volna, hogy ne aludj, mert milyen dolog, hogy beteg a gyerek, és te meg nem állsz egész éjjel az ágya mellett, az jobb lenne?

2022. ápr. 15. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
91%
Nem nyugodtan, de alszom, amikor lehet
2022. ápr. 15. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 Derjaderja ***** válasza:
76%

Hát attól függ, mi a baj és hogy van amúgy. Ha lázas, én szoktam neki gyógyszert adni, mert tipikusan rosszul is érzi magát a láztól, akkor általában lejjebb megy. Ha egy kisebb fokú láza van, és azzal jól pihen, akkor persze alszom, mért ne?

Egyszer volt komolyabban beteg, kruppos, légcsőhurutos, akkor napokig szinte semmit nem aludtunk a párommal, csak ölben aludt a fiam, folyton ébredt stb.

Hozzateszem, nálunk az éjjel nagy részén velünk alszik a kisfiam amúgy is.

2022. ápr. 15. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
42%

Persze hogy nyugodtan alszom.

Ha nem aludnèk nyugodtan akkor is làzas.

Iszonyu butasag tulreagalni es magad buntetni

2022. ápr. 15. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!