Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Reggel hányt és hasmenése...

Reggel hányt és hasmenése volt tegnap a gyerekemnek. Nagy bajt csináltam vele ha kapott enni?

Figyelt kérdés
Reggel hívtam az orvost, azt mondta ma ne egyen. Csak igyon.de mivel üvöltött az éhségtől adtam neki 2db babapiskotat.

2022. máj. 23. 11:58
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:
Kedve utolsó. Reggel kapott tejitalt, azt hanyta ki 20 perc múlva. Felhivtam az orvost, azt mondta ma ne egyen. De onnantól hogy leraktam a telefont addig üvöltött a gyerek míg meg nem kapta a piskótát. Azért nem álltam neki főzni mivel be akartam tartani, hogy ne egyen, de már mi se bírtuk tovább és ő sem. Pucolj egy földön fetrengo ordító gyerek mellett répát meg krumplit. Nyilván később már azt adok neki, most h megnyugodott
2022. máj. 23. 12:17
 12/27 anonim ***** válasza:
89%

Túlzásba viszi a válaszoló. Én biztos nem álltam volna neki főzni répát. Lányom meg sem enné. Amikor a gyerek hány és megy a hasa és éhes is akkor enni kell adni neki

Örüljünk,hogy kért. Jól tetted,hogy adtál neki. Én ilyenkor kis ropit ,natúr kekszet szoktam adni. Esetleg kis pirítós. Baba piskótát csak azért nem mert nem tartunk itthon. De ha lenne itthon,a gyerek szereti akkor adtam volna neki. Inkább mint répát. Ők,hogy vannak szuper anyukák ,de amikor hány a gyerek még rosszul van örüljünk ,hogy pár falatot eszik.

Azért a kérdező nem csülkös pacalt adott neki ,ami biztos nem lett volna jó ötlet.

Lényeg a lényeg kérdező nem csináltál semmi rosszat

2022. máj. 23. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
58%

8 “ orvos azt mondta NE egyen. hoppá. biztos az is bezzeganyuka 😂🤦🏼‍♀️”



Igazad van. Az orvos azt mondta ne egyen. Erre te nyomod, hogy egyen répát. Hoppá 🤣🤣🤣


Vagy magyarul nem értesz, vagy nagyon szőke vagy az is biztos.


Én arra mondtam, hívja inkább az orvost, ha mégis mindenáron adni akar neki valamit, nem az ilyen gyakoris véranyukákat. 🙃

2022. máj. 23. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
95%
Ha jól esett neki, akkor adni kell.
2022. máj. 23. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
97%

Ezzel a smiley-s válaszolóval nem kell foglalkozni. Más kérdéseknél is elég kötözködő módon tud gyakran megnyilvánulni. Biztos nagyon unatkozhat és ezért csinálja...


Kérdező, mindent rendben csináltál. Ilyenkor olyan ételt kell adni, amit a gyerek is szívesen elfogyaszt és nem is fog végigszaladni az emésztőrendszerén két perc alatt. Na a répa, amit a smiley-s ír, az pont nem ebbe a kategóriába tartozik. A babapiskóta teljesen jó, ha azt meg tudja enni. Kis ropi, keksz, amit a többiek is írnak. A lényeg, hogy az a szegény gyerek vigyen be valamennyi tápanyagot és könnyebben át tudja vészelni ezt a nehéz időszakot.

2022. máj. 23. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sem csináltál vele nagy baj. Logikusan gondolkodj egy kicsit, ha az ember rosszul van hányós, fáj a hasa, csak akkor fog ételt kérni, ha már nem émelyeg, úgy érzi meg bírja enni. Csak arra figyelj, hogy ne egye magát degeszre, mert ilyenkor hirtelen ürül ki a gyomra, és érezheti magát nagyon éhesnek, bezabál és majd attól hány. Ha üresben marná egész nap a sav a gyomrát, az szerintem ártóbb. Száraz kekszeket, krumplit, nálunk a banán jött be még ilyenkor, meg az a puffasztott rizs. Kis kortyokban hideg víz, hideg citromos víz, gyerektea.
2022. máj. 23. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
15%
15 elég bugyuta lehetsz, ha szerinted egy smiley-s válaszoló létezik rajta kívül.
2022. máj. 23. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
20%
Az a lényeg, hogy hányás után 2 óráig tilos enni-inni.
2022. máj. 23. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
75%
Nem, én simán adok neki enni. És nem is hívok fel senkit egy kis hasmenés miatt. Diétázni szerintem akkor kell ha hosszabb ideig fennáll a hányás-hasmenés, a nem evés pedig hülyeség, nem is értem ezt miért mondta.
2022. máj. 23. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
0%
ha te eldöntötted hogy mègis mindent jòl csinàltàl ès jò a piskòta akkor az egèsz kèrdès vihar a biliben kategòria
2022. máj. 23. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!