Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Reggel hányt és hasmenése...

Reggel hányt és hasmenése volt tegnap a gyerekemnek. Nagy bajt csináltam vele ha kapott enni?

Figyelt kérdés
Reggel hívtam az orvost, azt mondta ma ne egyen. Csak igyon.de mivel üvöltött az éhségtől adtam neki 2db babapiskotat.

2022. máj. 23. 11:58
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
29%

19!


Azért mondta a doki, mert ha hányás után megeteted,akkor ismét hányni fog,de az ételen kívül a gyomornedveket is kihányja a gyerek. Így nagyon hamar kiszárad.


A 2 órás szabályt kórházban mondták,nem véletlenül. Hidd el, tudják,mit beszélnek.

2022. máj. 23. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
100%

21-es: a kérdésből idézek: "azt mondta ma ne egyen".

A ma az szerintem 24 óra és nem 2 óra.

2 óráról szó sem volt.

2022. máj. 23. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
0%

“A ma az szerintem 24 óra és nem 2 óra.”


Jelen pillanatban a ma az még 1 óra 13 perc te agytröszt. Ja nem. Bocs. Szőke.

2022. máj. 23. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
90%
23 Jaj ne már! Biztosan 22 órakor történt a beszélgetés és akkor még igazad is lenne. Ja nem, odaírta, hogy reggel beszéltek, talán akkor próbáljál kioktatni ha egy kétsoros kérdést sikerül helyesen értelmezned.
2022. máj. 23. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
100%

Én azt adok neki amit kér a mi dokink azt mondja, hogy nem kell diéta ami kiakar jönni úgy is kifog.

Egyedül a tejet kerülöm.

Én is ha vacakul vagyok úgy sem a pörit kivánom ezzel a gyerek is így van, s szervezet tudja mire van szüksége.

2022. máj. 23. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
0%

“ Ja nem, odaírta, hogy reggel beszéltek,”


És reggel még 24 óra (te írtad) volt a napból?

Ja, nem, mert már 7-8 óra elment, mivel feltételezem, hogy reggel az orvost felhívni nem 0 óra 00 percet jelent.


“ talán akkor próbáljál kioktatni ha egy kétsoros kérdést sikerül helyesen értelmezned.”


Nem próbállak kioktatni, és a kérdést sikerült is értelmezni, írtam is, hogy akkor hívja fel mégegyszer, ha mindenáron adni akar valamit, akkor mondja meg az orvos, hogy mi lenne a legkevésbé rossz (csak nem fejtettem ennyire ki). De ez neked már nyilván túl komplex volt, csak azt tudtad szajkózni, hogy már mondta az orvos, hogy semmit.


Szóval akkor tudálékoskodj szerintem, ha sikerül 24-ből 8-at kivonni. Olyan nagy kérés? Nem hiszem.

2022. máj. 24. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem az orvos javaslata túlhaladott. Semmiképpen sem kell egész nap éheztetni, ma már tudjuk, hogy ez nem jó. Sőt az is, hogy csak krumplit meg ropit lehetne adni. Nyugodtan ehet, amit kíván. Szoptatni is lehet. Viszont orális rehidráló folyadékot érdemes adni, ilyen port otthon tartani. A sóveszteség miatt ez hatékonyabb, mintha sima vizet, üdítőt, akármit adnál. Jól lehűtve iható.
2022. máj. 24. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!