Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Otthon tartanátok még egy...

Otthon tartanátok még egy napot diétázni?

Figyelt kérdés
Szombaton este a lányom kihányta az ebédjét, egyértelműen elcsapta a gyomrát vele, nem vírus, hiszen azóta nincs semmi baja (se láz, se hányás, se hasmenés). Most ilyen kis ropikat, perecet adok neki és pár korty vizeket (nem éhes). Úgy gondoltam, hogy ma kímélő kaját kap. Ti vinnétek holnap oviba így? Elég neki egy nap "kímélő, diétás" étkezés?
nov. 26. 09:27
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
74%
A diéta elavult baromság. Egyen, amit megkíván. A linkelt cikk is ezt írja!
nov. 26. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Kiskanállal kanalaztam bele 5 percenként a vizet, így nem jött ki
nov. 26. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Az eredeti kérdés esetén (1 hányás) nem tartanám otthon és nem is diétáztatnám. Ha viszont elkapott valamit és többször hány, vagy gyomorrontás, akkor nem vinném közösségbe. Vírust elkapja más is, a gyomorrontás pedig kellemetlen inkább legyen otthon.
nov. 26. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Hát ez érdekes nagyon... Ivott az ORS italból pár kortyot, aztán mondta hogy nagyon éhes... Férjem hozott neki fánkot, ő azt akar enni. Megevett egy egész fánkot, megivott rá két pohár vizet, aztán kimentünk az udvarra és kint játszottunk egy órát... Semmi baja 😮 én már tényleg nem tudom mi ez a betegség 🤷🏼‍♀️ ez két órája volt, azóta sem volt rosszul szerencsére.
nov. 26. 15:03
 15/17 anonim ***** válasza:
Az se mindegy dolgozol-e, van-e elég szabid. 1 napot lehet otthon tartanám megfigyelésen, de egyetlen alkalommal ha még tegnap hányt, valószínű réges régen túlvan rajta.
nov. 26. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Dolgozom, de rugalmas eléggé. Holnap még itthon tartom, mert ugye ma 10 körül is hányt egyet. De szerencsére délután már sokkal jobban volt, vacsorázni is tudott, de keveset evett, nem erőltettem, nehogy megint rosszul legyen.
nov. 26. 18:34
 17/17 anonim ***** válasza:
Érdekes, pont 1 hónapja volt hasonló betegségem, mint amit a kislányod kapcsán írtál és komolyan mondom a kiadós édes süteményt kívàntam meg én is. Férjem mondta, hogy nem kène ennem, de egyszerűen baromi jól esett diéta után. Az volt a gyomorvírus záróakkordja nálam. Utána csak kimerült voltam már.
nov. 26. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!