Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » 1,5éves Babádnak bárányhimlő...

1,5éves Babádnak bárányhimlő után maradt az arcán nagy/mély heg?

Figyelt kérdés

Kisfiam homlokán maradt több lencse nagyságú elég mély heg :(

Hiába akadályoztuk meg, hogy elvakarja a védőnő szerint a hegek attól is megmaradnak a mélyen a bőr rétegei közé húzodik a kiütés :(


Akiknek volt hasonló heg milyen lett az idő múlásával?

A mélysége, nagysága változott valamit?

Kentétek valamivel?


Segítsetek, mert kétségbe vagyok esve :(



2013. febr. 21. 18:12
 1/3 anonim ***** válasza:
A kisfiam szája mellett maradt heg,a mélysége csökkent valamennyit.Fél évesen kapta el,most 5 éves.Vannak hegekre speciális kenőcsök,amelyek segíthetnek.Ha nagyon zavaró,akkor keressetek fel egy bőrgyógyászt.
2013. febr. 21. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Nálunk nem maradtak hegek, mert kentem a Pox Clin habbal, amitől már nem is viszketett nekik, de barátnőmék találtak egy stiftet: Reme Scar névvel, amivel ők már eléggé elhalványították a hegeket, amik a bárányhimlő után maradtak. nagyon hatásos, én is észrevettem a változást.
2013. febr. 25. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

A pox clin hab nem ér semmit....

3 gyerekemen próbáltam végig, egyiknek semhozott enyhülést.


A hegekre Dermatix ultra-kenjük, már 3. nap után szuper a változás.

2013. febr. 27. 14:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!