Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Kedves anyukák, kissé elvagyok...

Kedves anyukák, kissé elvagyok keseredve már nem tudom higgyek e a háziorvosunknak?

Figyelt kérdés
2 éves lányom holnap lesz egy hete,hogy lázas! Vasárnap kezdödött higabb szeklettel aztán 39 fokos láz amit hetfő hajnalra tudtam neki levinni addig hányt is kétszer! Hivtam korhazat,ügyeletet de a korhaz azt mondta csillapitsam a lázat ök se tudnak vele mit kezdeni,amikor már hanyt is megint telefonáltam akkor már ügyeletre ott azt mondták ha tovvább hány induljunk korházba! Szerencsére nem ugy lett,hétfön h.orvos azt mondta gyulladtnak látja a nyálkahartyát adjak neki nurofent,lactiv babyt és egy homeos gyogyszert irt,de semmit nem segitett büzös a széklete naponta 3× minimum lázas majd 39 fokos,nagyon sokszor fájlalja a hasát,látom rajta mert össze görnyed! Tegnap vissza vittem hogy már pedig valamit tegyünk de azt mondta eltarthat 10 napig vagy akár 2 hétig,hétföig ha még lázas vigyem a gégészetre aztán vissza hozzá! Már kezdek kikészülni ma reggel a vizelete is nagyon szúros szagu volt! Mit gondoltok jól érzem hogy itt nagyobb a baj mint ahogy a h.orvos gondolja?

2016. júl. 16. 12:46
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Korházban vagyunk még! Vasárnap olyan jól volt már infuziot sem kapott,láztalan lett! Hétfö reggeltől rémálom,úgy néz ki pluszban össze szedett egy nyavaját itt az osztályon😢 tegnap 17× hányt ma megy a hasa....aluszékony,ájult,bágyadt teljesen kivagyok már lelkileg,testileg a sok szurkálás,folyton szétt megy a kis vénája,állandó infuzió,antibiotikum,rengeteg vizsgálat,piszkálás!😢 Nem evett 24 orája csak iszogat kortyokat! Amivel bejöttünk arra holnap derül fény,hogy mi okozta!
2016. júl. 19. 13:33
 12/12 anonim ***** válasza:
57%
Kitartás és jobbulást! Elhiszem hogy most nem könnyű.
2016. júl. 19. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!