Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Hogy működik, ha nem tudom...

Hogy működik, ha nem tudom orvoshoz vinni?

Figyelt kérdés

Hétfő délutántol lázas. Aznap nem volt rendelés.

Ma egyfolytában lázas és hasmenéses és én is elkaptam, nekek migrénes fejfájásom van.


Igy nem tudom bevállalni, hogy tűző napban hurcibáljam dokihoz a 39 fok feletti gyereket és orákat várakozzunk a rendelőben, hogy aztán megint cűgöljem haza, míg össze nem esek én is.


Orvost nem tudom házhoz hivni, készpénz nincs nálam azt kifizetni, amugy sem szeretném az otthonomban fogadni.


Hétfőtől kéne elvileg táppenzen lennem, a főnök is mit fog ehhez szolni hogy igazolásom sincs es csak fogtam magam, hetfőn munkahelyről rohantam a gyerekért.


Legszivesebben ha holnap több erőnk lenne, járnám meg az orvosig az utat. De akkor lehet ki sem ír hétfőtől.


Ma szinte félájultak vagyunk.


Ismerősök nem segitenek mert félnek a virustol.


2017. júl. 11. 13:52
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
85%

Még soha nem fizettem a gyerekorvosnak azért, hogy kijöjjön, pedig járt már nálunk elégszer. Első alkalommal kérdeztem, mivel tartozunk, rögtön mondta, hogy semmivel, hisz munkaköri kötelessége. Ez 1.

A másik meg, hogy hányós hasmenéses vírussal eleve nem "illik" elmenni a rendelésre, mert nem csak nektek lesz rossz.

Hívd most az orvost és beszéld meg vele, mi legyen!

2017. júl. 11. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Telefon, haziorvos kimegy, ilyenkor ez igy mukodik. Mi az hogy nem akarod az otthonodban fogadni?! Neked se lennek a gyereked, az ziher.....az hogy onallotlan valaki, elofordul, de ez mar tulmutat rajta.
2017. júl. 11. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

A mi gyerekorvosunknál van külön váró a fertőző betegeknek.

Így előrébb is kerül az, aki ott vár.


Hívd fel a dokit, és kérdezd meg, hogy mi a teendő lázas hasmenéses gyerekkel, ha nem akarod az egész várót végigfertőzni. Biztos nem ti vagytok az első fertőző betegek. És akkor vagy mondja, hogy amikor odaértek, állj az ajtóba, hogy előre kerülj, vagy megmondja, mikor megy ki hozzátok.

2017. júl. 11. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
54%
Fel kell hívni a dokit és időpontot kérni ebben az esetben! Ha már nem akarod kihívni....
2017. júl. 11. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
51%
Az első nagy hülyeséget írt....a lázgörcsöt a fertőzés okozhatja,nem a láz magassága! Hőrmelkedéstől is lehet,aki hajlamos. Azérz ennyit manapság már illik tudni!
2017. júl. 11. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!