Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Holnap kórházba vigyem, vagy...

Holnap kórházba vigyem, vagy orvoshoz?

Figyelt kérdés

3 éves.

3 napja küszködünk a lázzal, 39 feletti, eddig 38,5 alá nem tudtam lehúzni.

Már négy-öt féle lázcsillapító van.

A hasa megy, annyira, hogy a viz sem marad meg benne, szintiszta vizet pisil.

Kb hétfő este óta nem eszik...


Az orvos felírt lázcsillapitot, hasfogot(ami nem segit), javasolta a répás kubut.


Nem nyűgös, ügyesen jön hűtőfürdőzni, ügyesen bilizik, nem cserepes a szája, nincs nyugtalan alvás.


De mégis egy 3 éves, aki napok ota nem eszik..


Holnap du-ra vár kontrollra az orvos, de nem is tudom, reggel ne inkább a kórházba vigyem?

Habár nagyon fontos, hogy lelkileg az megviselné nagyon mert anno mikor egyszer voltunk, nem engednek engem a gyerekosztályon éjszakázni es ha bennt tartanák nélkülem, az csak rontana az ágynyugalmon és gyogyulási esélyeken szerintem ha pl egész éjszaka sirna...


Tanácstalan vagyok


2017. júl. 12. 18:07
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
13%
Azonnal kórház!!!
2017. júl. 12. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
17%
Azonnal vigyétek! Már eddig se szabadott volna várni, ki is száradhat! Idős ismerős sajnos hasonlóan halt meg.
2017. júl. 12. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
21%
Holnap? Azonnal kórházba kell vinni a gyereket!
2017. júl. 12. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 A kérdező kommentje:

Azinnal biztos nem

Mert tavaly is azt csinálták velünk, hogy meg sem vizsgálták, csak befektették megfigyelésre, flegmán közölték, hogy vérvétel és orvos és minden egyéb csak reggel van!

Az a hatalmas megfigyelés kimerült abban, hogy Angel care volt alatta!

Ez a korházunk .

2017. júl. 12. 18:18
 5/39 anonim ***** válasza:
26%
Hidd el nagyon veszélyes állapot ez! Én vinném..
2017. júl. 12. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
83%
Ha nem enne meg a víz se maradna meg benne,akkor már rég ki lenne száradva és kórházban lennétek hasmenés mellett.Biztos nem marad meg benne valami? Mert ahogy írod a közérzete jó.
2017. júl. 12. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
80%
Mo.-n vagy? Mert itthon nincs olyan, hogy kitiltanak éjszakára. Kizárólag az intenzív osztály ilyen.
2017. júl. 12. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
20%
Én is most rögtön vinném, ügyeletre, kórházba, bárhova.
2017. júl. 12. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
90%

A kérdés, hogy fenyegeti-e a kiszáradás. Ha nem száraz a szája, nincs acetonos lehelete és rendszeresen pisil, akkor nincs gond. Holnap elmentek a dokihoz, talán addigra javulni kezd majd az állapota is.


Viszont ha ezek közül bármelyiket tapasztalod, kórházba kell menni.

2017. júl. 12. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 Andizsuzsi ***** válasza:
88%
Az, hogy nem eszik nem gáz, ha nem kórosan sovány. A kérdés, hogy iszik-e eleget és ahhoz képest mennyi és milyen gyakori a hasmenéses széklet. Ha felül be, szinte azonnal ki, akkor tényleg azonnal orvoshoz.
2017. júl. 12. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!