Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Holnap kórházba vigyem, vagy...

Holnap kórházba vigyem, vagy orvoshoz?

Figyelt kérdés

3 éves.

3 napja küszködünk a lázzal, 39 feletti, eddig 38,5 alá nem tudtam lehúzni.

Már négy-öt féle lázcsillapító van.

A hasa megy, annyira, hogy a viz sem marad meg benne, szintiszta vizet pisil.

Kb hétfő este óta nem eszik...


Az orvos felírt lázcsillapitot, hasfogot(ami nem segit), javasolta a répás kubut.


Nem nyűgös, ügyesen jön hűtőfürdőzni, ügyesen bilizik, nem cserepes a szája, nincs nyugtalan alvás.


De mégis egy 3 éves, aki napok ota nem eszik..


Holnap du-ra vár kontrollra az orvos, de nem is tudom, reggel ne inkább a kórházba vigyem?

Habár nagyon fontos, hogy lelkileg az megviselné nagyon mert anno mikor egyszer voltunk, nem engednek engem a gyerekosztályon éjszakázni es ha bennt tartanák nélkülem, az csak rontana az ágynyugalmon és gyogyulási esélyeken szerintem ha pl egész éjszaka sirna...


Tanácstalan vagyok


2017. júl. 12. 18:07
1 2 3 4
 11/39 A kérdező kommentje:

Nincs acetonos lehelet, jo a közérzete, most játszik.

Itatom vízzel, ő is tudja hogy most ez különösebben fontos, együttműködő.


Most sikerült ennie egy kevés főtt krumplit, de egyből ment is a bilihez..

2017. júl. 12. 19:08
 12/39 anonim ***** válasza:
61%
A kiszáradás miatt az ionegyensuly felborul és életveszélyes szivritmuszavar jöhet létre. Infúzióra kell kötni.
2017. júl. 12. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:
42%
azonnal kórház,infúzió,ne legyél felelőtlen!
2017. júl. 12. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:
36%
Én is inkább vinném egyből a kórházba.. Tuti nem tudnék aludni este így..
2017. júl. 12. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 A kérdező kommentje:

De ugy hogy egész éjszaka a kórházvan sír?

Tavaly engem kitiltottak, de amiert nekiálltam balhézni, felajánlották, hogy másik épületben(kismamaszállon)ott lehetek a korház területén..

2017. júl. 12. 20:29
 16/39 A kérdező kommentje:
Mindjárt mérek lázat, hátha megy lefelé
2017. júl. 12. 20:30
 17/39 anonim ***** válasza:
100%

Az hogy nem eszik az annyira még nem is gond, az ivás fontos, különösen a láz miatt.

Víz mellett próbálhatsz neki adni pici hideg cukros teát, szörpöt, hogy a vércukra se essen le, bármennyi is felszívódik belőle az már jó.

Szerintem is kórház, legkésőbb reggel, ha már ennyire tiltakozol ellene.

De jegyezd meg hogy TÖRVÉNY adta lehetőséged a gyereked mellett maradni-kivéve a műtő, és az intenzív osztály-mondhat bármelyik nővérke bármit. Ott maradsz és pont, erőszakkal nem dobhat ki!

2017. júl. 12. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:
68%

Én felhívtam volna ma a dokit..


Semmi baja nem lesz a koplalástól és hasmenéstől, ha sok vizet és teát(cukor) iszik.


A dokis telefont lekésted, de ügyeletre tanácsért be tudsz telefonálni.


Hívd fel őket most, és kérdezd meg, mit javasolnak.

2017. júl. 12. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim ***** válasza:
16%
Kérdező, kimeríti a veszélyeztetés kategóriáját az, amit csinálsz! Konkrétan ebbe egy kisgyerek bele tud halni! Te meg azon sopánkodsz, hogy sír éjjel. Te is sírni fogsz, ha nem kap a gyereked ellátát, felborul a kálim, magnézium szintje és belehal...
2017. júl. 12. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 A kérdező kommentje:

Valószínű a többi beteg gyermek miatt nem engedik, hogy szülő a gyermeke mellett legyen. Törvény így vagy úgy, mégis kipaterolnak. Mindemellett tavaly sem csináltak semmit, infuziot sem adtak neki. Orrát sem tudtam kiszívni..

De reggel beviszem, nem várok a körzeti orvosig.

2017. júl. 12. 21:08
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!