Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Ha az ovonő odaveti nekem...

Ha az ovonő odaveti nekem csak ugy a valla fölött hogy a gyerek fújja az orrát akkor azt várja másnap ne vigyem?

Figyelt kérdés

Csak mert beteg volt 1.5 hetig aztan egy hetig jol volt, aztan penteken megint elkezdett folyni neki de mivel ez annyit tesz hogy orankent egyszer ki kell neki fujni, nekem meg se fordult a fejemben hogy otthon tartsam. Mivel kb szeptember 1tol marcius 31ig folyik az orruk, nem csak neki a tobbi gyereknek. Ha ilyen miatt otthon tartanam kb mindig otthon lenne....

Kistesosok vagyunk gondolom ez is benne van egy 30 fos csoportnal.....amugy meg jokedvu, ha barmi egyeb tunete lenne nyugos volna nem vittem volna..


2018. okt. 8. 15:36
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
41%

Megnyugtat, hogy nem egyedül gondolkodok így, köszi.

Az élettársam gyereke mindig köhög, tüsszög, amikor jön. Az anyja pedig rámfogja, hogy a gyerekeim betegek, itt kapja el, mert nincsenek kezelve. Ez ugyan az, csak kisebb közösség.


Jobban érzem magam.

2018. okt. 9. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 A kérdező kommentje:

29: veteményesed is van? Nekem 200 nm....ez naponta 2 ora munka (tobb is lenne sak tiszta gaz) viszint havi szinten 20 ezret sporolok vele. Nem azt mindom hogy add hozza a keresetedhez hogy takaritasz csak azt mondom az ember ha mar otthon van es.penzt keresni nem tud legalabb probal megtakaritani vagy valamilyen modon segiteni ebben.


Hogy ki.tudsz hetvegen munka mellett porszivozni? Egyreszt en sem irtam hogy en nem tudok..nincs segitsegem, nagyszulok,

Ferjem reggel 7kor indul es este negyed 8ra er haza ennek ellenere kitudok takarutani hetvegen. nem arrol.van szo hogy beteg gyereket bekuldok hogy kitakaritsak :) azert vittem tegnap es viszem ma is mert meggyozodesem hogy semmi nem indokolja hogy otthon maradjon..


Ha te gyerekek es melo mellett igy is napi 3 orat a haztartasra, vetemenyesre tudsz forditani, kkor vagy nagyon light a munkahelyed, vagy oszinten csodalom az energiadat! Nekem nem menne.

De ismetlem a gyerekem nem ezert megy ma ovodaba.

2018. okt. 9. 05:59
 33/34 anonim ***** válasza:
72%
Nem. A gyereked azért megy ma óvodába, mert leszarod a többi gyerek egészségét és lusta vagy kikúrálni...
2018. okt. 9. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
53%

Nem vagyok "szuperanya",de munka után megyek az oviba,suliba a gyerekekért,megfőzök,takarítok (hogy hétvégén már ne kelljen) és ezt a dolgozó nők 90%-a megcsinálja!

Sztem kár érvelned hülyeséggel mert mint írtam,mki megcsinálja munka mellett is.jaa,nincs veteményesem bocsi,de nyáron simán elbíbelődök a kertben 2 órát hetente 5alkalommal biztos,a GYEREKEKKEL,mire a virágokat,füvet,udvart rendbeteszem.

2018. okt. 9. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!