Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Rossz anya vagyok, ha bölcsibe...

Rossz anya vagyok, ha bölcsibe adnám,holott én itthon vagyok?

Figyelt kérdés
2 éves. Magánbölcsibe adnám. Egyszerűen belefásultam az itthon létbe,de dolgozni majd csak ovis korában szeretnék.Délelőttre vinném csak,én meg tanulnék addig.
2022. jan. 31. 07:58
1 2 3 4 5 6 7
 11/66 anonim ***** válasza:
89%

9!


A kérdező nem azért adja bölcsibe, mert a gyerek igényli a társaságot, hanem azért, mert "Egyszerűen belefásultam az itthon létbe,de dolgozni majd csak ovis korában szeretnék."

2022. jan. 31. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/66 anonim ***** válasza:
88%

Ha rendesen tanulsz délelőttönként valami olyat, amitől később jobb munkád lesz, akkor szerintem érthető, nem leszel ettől rossz anya. Gondolom nem egész napra tenned be, amig te fekszel meg vasarolgatsz.

Egyébként meg sok gyerek szereti is bölcsit, bár nálunk munka miatt kellett kisfiamat bölcsibe íratni 2 évesen, de o szeret járni, a gyakoribb betegségeken kívül semmi negativumot nem tudnék mondani.

2022. jan. 31. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/66 anonim ***** válasza:
26%
Nem posztom megítélni, hogy jó vagy rossz anya vagy-e, nem is fogok itt pálcát törni a fejed felett mint ez a sok okos tökély előttem. Viszont soha nem értettem hogy miért lenne menő a mártírkodás és hogy az anyasággal miért szűnnek meg sokak szerint egy emberi lény igényei, illetve hogy egyesek milyen jogon pofáznak bele mások döntéseibe. Az, hogy milyen anya vagy azt neked kell tudni, engem egyrészt nem érdekel, másrészt közöm sincs a döntéseidhez, cselekedj belátásod szerint, ne aszerint, hogy itt a névtelen ítélkezésben jeles csürhe miket vág a fejedhez. Ha van keretetek egy normális, családias magánbölcsire akkor vigyed, te meg csinálj amit akarsz, senkinek nem kell elszámolnod a döntéseiddel, de főleg nem az irigy gyakorisoknak.
2022. jan. 31. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/66 anonim ***** válasza:
76%
Nem, miért lennél, ráadásul írom ezt úgy, hogy mindkét gyerekem majdnem 4 évesen kezdte az ovit, mert nem volt hely, hiába vittem a papírt a vállalkozásomról. A gyerek szempontjából is nálunk nagyobb szívás volt, mintha 2 évesen mentek volna már bölcsibe. Ne foglalkozz más véleményével. Nekem a sógornőm keserítette meg a gondolataimat állandóan, mert ő volt a tökéletes anya, ja szerinte. Neki is voltak hibái, csak vele ellentétben voltam annyira intelligens, hogy nem szólok bele és csesztetem olyan dolgok miatt, amiket ő jónak lát.
2022. jan. 31. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/66 anonim ***** válasza:
84%
13 miért lenne bárki irigy? :D Mire? :D
2022. jan. 31. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/66 anonim ***** válasza:
91%

13!


Először is ha valaki félkész egy kérdést, azzal jogot ad a "belepofázásba. " Masodszor senki nem irat azt, hogy meg kellene szunnie az igényeinek, a problémát mindenkinek egy dolog jelenti a kerdesben: azt írja, belefasult az otthonletbe, de nem dolgozni akar, csak otthon lenni, a gyerek nélkül.

2022. jan. 31. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/66 A kérdező kommentje:
Így van. Szeretnék mást is csinálni nem csak non - stop a gyerekkel lenni. Imádom őt, de belefásultam kissé.
2022. jan. 31. 09:08
 18/66 anonim ***** válasza:
78%
Akkor miért nem ezt irod? Meg amúgy nem mindegy, hogy mások mit gondolnak?
2022. jan. 31. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/66 A kérdező kommentje:
Ezt írtam.
2022. jan. 31. 09:15
 20/66 anonim ***** válasza:
22%
Nem, nem ezt írtad.
2022. jan. 31. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!