Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Rossz anya vagyok, ha bölcsibe...

Rossz anya vagyok, ha bölcsibe adnám,holott én itthon vagyok?

Figyelt kérdés
2 éves. Magánbölcsibe adnám. Egyszerűen belefásultam az itthon létbe,de dolgozni majd csak ovis korában szeretnék.Délelőttre vinném csak,én meg tanulnék addig.
2022. jan. 31. 07:58
1 2 3 4 5 6 7
 61/66 A kérdező kommentje:
Ez már elég gyenge...
2022. jan. 31. 17:31
 62/66 anonim ***** válasza:
15%

Kérdező, tévedsz:-D Saját lakásaim vannak(2) munkahelyem megtakarításom, de nekem nem is teher a saját gyerekem :-D


Bár a te szinteden csak addig jó a babóca míg cuki instán utána majd neveli az állam.

2022. jan. 31. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/66 anonim ***** válasza:
100%
Mert 62 te mintaanyuci vagy, megkaptad a jelest gratulálok, mostmár leülhetsz! ^_^
2022. jan. 31. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/66 A kérdező kommentje:

Nagyon rá vagy pörögve erre az instára 🤣

Biztos,hogy semmi ilyesmid nincs,máskülönben nem kombinálnál össze ennyi mindent. Nekem meg se fordulna a fejemben,hogy valakit csak a férje tart el és a semmire szül,mert mint írtam nálunk nem ez az általános.

2022. jan. 31. 17:42
 65/66 anonim ***** válasza:
41%
Szerintem nem ettől leszel rossz anya. Sok minden mástól persze lehetnél. Ha én megtehettem volna, amit tervezel, én is kikapcsoltam volna egy kicsit- teljesen kimerültem testileg-lelkileg, mire visszamentem dolgozni. Ez nem azt jelenti, hogy minden délelőtt a fenekemet vakarásztam volna otthon- te is azt írtad, tanulnál pl. Az én kislányom 2 évesen már nagyon vágyott a gyerek társaságra, iszonyatosan untattam. Jót tett neki a bölcsi, szerette.
2022. febr. 1. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/66 anonim ***** válasza:
35%
Az vagy, de látjuk téged ez úgyse érdekel.
2022. febr. 1. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!