Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Jöjjön a kistesó az első...

Jöjjön a kistesó az első gyerek 2 éves korában vagy inkább bölcsibe adjam? Pro és kontra válaszokat szeretnék.

Figyelt kérdés
Plusz info hogy valszeg fejnem kell a pici 1-2-3 hónapos koráig a mellem alakja miatt amíg elég nagy nem lesz ahhoz hogy be tudja kapni és tudjon szopizni. Két gyerek mellett napi 8-10-12 fejéssel nem tudom hogy tudok majd megbírkózni.

2013. nov. 8. 12:56
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Látom a körülöttem levő gyerekeknél, ahol nagy a korkülönbség, ott már nem találják a gyerekek egymással a hangot, nem tudnak eljátszani egymással. Szerintem a 3 év abszolút ideális, hiszen nem annyira megterhelő, a nagy is már akár ovis délelőttönként...apa reggel elviszi, ti pedig egy sétával összekötve hazahozzátok...és a korkülönbség sem nagy.

Számos kolléganőm annyira félti a jól fizető állását, hogy egy gyerek után, már 10 éve mondják, hogy jó lenne egy második, de nem merik bevállalni, mert akkor nem veszik őket vissza. (Valóban akik elmentek az elmúlt 10 évben, senkit nem vettek vissza. Még akkor sem ha volt hely, mert nem kisgyermekes anyával akarták betölteni).

2013. nov. 14. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!