Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Mas is berakta bolcsodebe a...

Mas is berakta bolcsodebe a gyereket ideje koran?

Figyelt kérdés

Mar 4 honaposan szerettem volna beadni, de a ferjem teljesen kiakadt. Igaz, o nem hajlando vele itthon maradni, igy nekem kellett. 8,5 honapos es most mar eljutottam odaig, hogy tenyleg bolcsodebe kellene mennie.

Regen nagyon szerettem volna gyereke(ke)t, imadtam oket, olvadtam toluk. A terhessegem is jo volt, a szules se okozott problemat. Viszont rajottem, hogy ez nem nekem valo. Halalra unom magam, nincs kedvem itthon lenni. Allandoan mennek mindenfele. Ha a ferjem hazajon, en rogton lelepek es csak este jovok haza. Napkozben is van, hogy a jol bevalt dadusra bizom a fiunkat es elmegyek elintezni par dolgot (bank, hivatal, ilyesmik). Ilyenkor meg lopok magamnak fel-egy orat es nem megyek haza.

Engem nem elegit ki a gyerekem, igazabol nem nekem valo. Aranyos, cuki, de vagy nincs meg a kotodes vagy en ilyen selejtes vagyok.


Aki hamar rakta be bolcsibe a gyereket, annak konnyebb volt utana?

Jol erezte magat a gyerek a bolcsibe? Korabeliekkel volt vagy nagyobb gyerekekkel?


A kioktato, felhaborodo valaszokra nincs szuksegem. Ez van, nem erre szamitottam, de igy lett. Nekem nem eleg ez az elet, amit most elek. Nekem tobb kell.


2014. szept. 23. 12:26
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
65%
A sok válaszoló valóban anya? Ezzel a stílussal? Szegény gyerekeik...
2014. szept. 23. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
14%

50%osnak igaza van!!!!!

Legalabb megmondja az igazat.

2014. szept. 23. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
41%

Lehet, hogy anyukád volt ilyen? lehet, hogy nem alakult ki aminek ki kellett volna alakulni? Lehet, hogy depressziós vagy mindezért? Elképzelhető, és most átadod a gyerekednek ezt és majd 20 év múlva ő is ilyen lesz és így tovább. Meg lehetne próbálni a Hellinger családállítást, ahol ez a probléma felgöngyölíthető és gyógyítható. Érdemes lenne, boldogabb lennél, te is férjed is, és a gyerek is.

[link]

2014. szept. 23. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
18%
39%os!! nem én vagyok a szánalmas nem engem kell szánni hanem ezt a szegény gyereket akinek az anyja ilyen és addig és annyit írogathatok ide amennyit és ameddig akarok remélem felfogod ezt most is egyből:))
2014. szept. 23. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
29%
32s szerinted a kérdező valóban anya ilyen stílussal stb.stb...szegény gyereke...a legtöbb vélemény a gyerek mellett szólt tehát kérdésedre a válasz: az irogatók inkább anyák mint a kérdező:))
2014. szept. 23. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
63%

Tudod nem azt a százalékot szokták írni amelyiket te írod mert változik! Remélem elsőre sikerül felfognod :) 75%-os vagyok de sebaj. :)


Épp eleget olvasni h mennyire gáz anyuka, oké így is van mert eléggé ki nem mondott dolog az amit érez, és tesz. De az amit te művelsz? Édesanya vagy? Mert ha igen, tőled se sok primitív dolgot láthat a gyereked. Ennyi kommentbe amit írtál, és ennyi obszcén szót amit használsz, meg ahogyan. Szerinted ez normális? Mert számomra és még mások számára is visszataszító. Ezért írta, hogy elsőre is értette mindenki mi a véleményed, miért kell 100x különböző trágárságokkal megnyilvánulni? Többnek érzed magad?

2014. szept. 24. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
29%

Abba lehetne hagyni a veszekedést.


Várom a kérdezőtől a 34-re a választ. Az van, hogy valamiért nem működik az, aminek működni kéne. Emiatt depressziós lesz az ember, meg kéne találni a probléma gyökerét. Valószínű mát anyja is "unta " a vele való törődést, vagy már a nagyszülő is. Beég ez ez az emberbe, rossz mintaként. Ki lehet oldani. Pszichológus is segíthet, ha nagyon jó, de a hellinger-féle módszer feltárja, mi a baj. Annyira érdekes egy kis ember fejlődése, hogy az ellátása természetes mellette. Valami eltörött itt, valamit helyre lehetne hozni. ÉS nagyon valószínűnek tartom, hogy már az anyukád így érzett a kérdező, talán már a az ő anyukája.. Az ember az emberré levést az embertől tanulja. Beégnek ezek a dolgok, és nehéz helyrehozni, de érdemes megpróbálni, mert lehet, boldogabb és szabadabb lesz utána tőle az ember.

"Aki hamar rakta be bolcsibe a gyereket, annak konnyebb volt utana? "

Általában nem. Megy egész nap aktákat tologatni, vagy egyéb - és nem látja a gyermek alakulását, valahol ez tudat alatt fájdalommal jár, depressziós lesz tőle az ember, úgy hogy nem is tudja, mi a baja.. A gyerek kötődése meg nem alakul ki normálisan.

2014. szept. 24. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!