Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Mas is berakta bolcsodebe a...

Mas is berakta bolcsodebe a gyereket ideje koran?

Figyelt kérdés

Mar 4 honaposan szerettem volna beadni, de a ferjem teljesen kiakadt. Igaz, o nem hajlando vele itthon maradni, igy nekem kellett. 8,5 honapos es most mar eljutottam odaig, hogy tenyleg bolcsodebe kellene mennie.

Regen nagyon szerettem volna gyereke(ke)t, imadtam oket, olvadtam toluk. A terhessegem is jo volt, a szules se okozott problemat. Viszont rajottem, hogy ez nem nekem valo. Halalra unom magam, nincs kedvem itthon lenni. Allandoan mennek mindenfele. Ha a ferjem hazajon, en rogton lelepek es csak este jovok haza. Napkozben is van, hogy a jol bevalt dadusra bizom a fiunkat es elmegyek elintezni par dolgot (bank, hivatal, ilyesmik). Ilyenkor meg lopok magamnak fel-egy orat es nem megyek haza.

Engem nem elegit ki a gyerekem, igazabol nem nekem valo. Aranyos, cuki, de vagy nincs meg a kotodes vagy en ilyen selejtes vagyok.


Aki hamar rakta be bolcsibe a gyereket, annak konnyebb volt utana?

Jol erezte magat a gyerek a bolcsibe? Korabeliekkel volt vagy nagyobb gyerekekkel?


A kioktato, felhaborodo valaszokra nincs szuksegem. Ez van, nem erre szamitottam, de igy lett. Nekem nem eleg ez az elet, amit most elek. Nekem tobb kell.


2014. szept. 23. 12:26
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
53%
Nyilván, ha a kérdező tudta volna előre, hogy ez lesz, akkor nem vállal be gyereket. De sosem tudhatjuk előre. Könnyű annak itt verni a nyálát, akiben megvan az anyai ösztön.
2014. szept. 23. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
29%
Jó, akkor sajnáljuk a Kérdezőt!
2014. szept. 23. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
90%

Miért nem csinálsz a gyerekeddel közös programokat? Nem kell a 4 fal között ülni. Sétáljatok sokat, menjetek be a városba, állatkertbe, akár plázázni, shoppingolni, múzeumba. Rengeteg csoport van, ahová összejönnek az anyukák a gyerekekkel, itt tudnál velük beszélgetni, akár minden nap. Ha több közös dolgot éltek meg együtt, talán jobban összecsiszolódsz vele, jobban kialakul a kötődés. Mellette kezdj el otthon esetleg levelezőn tanulni, kézimunkázni, tehát próbálj ki valami újat, amíg alszik. Így kicsit naprakészen tudod magad tartani, tehát mással is lekötöd magadat. Amúgy a bölcsivel nincs semmi gond (barátnőm 9 hónaposan adta be a gyerekét, most 4 éves, értelmes, kedves, okos fiú.). A baj valóban az, hogy azért adnád be, mert nem tudsz vele mit kezdeni. Hogy könnyebb lesz-e a bölcsitől neked és neki, azt nem tudom. Ő valószínűleg jól lesz, foglalkoznak vele, szeretik, érdeklik majd a társai. Napközben neked is jó lesz. De m i lesz, mikor hazahozod nap végén? Tudsz neki majd akkor igazi szeretetet, törődést adni? Illetve már sokan írták, hogy így talán nem lesz tényleg soha igazi kötődés köztetek, ő sem fogja érezni.

Arra nem gondoltál, hogy foggal-körömmel változtass az érzéseiden? Lehet, érdemes lenne felkeresni egy pszichológust, talán megtalálnátok a probléma gyökerét.

2014. szept. 23. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
51%
Ja hogy nem ezt vártad? Hidd el a gyereked se ilyen nőt várt. Anyának nem nevezlek. Remélem legalább apuka nem rossz szülő.
2014. szept. 23. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
35%
Menj orvoshoz sürgősen, mert te beteg vagy, nem azért mert bölcsődébe akarod adni, hanem az oka miatt, fúj undorító
2014. szept. 23. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
51%
Te anyák gyögyszeme add bölcsibe, mert annak a gyereknek biztosan jobb lesz szegénynek szegény apuka, nem tudta micsoda nőhöz kötötte az életét őszinte részvétem nekiés a gyereknek is.
2014. szept. 23. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
3%
! hónaposan nem is vetták volna fel, mert 20 hetes kortól veszik be leghamarabb nagyokos
2014. szept. 23. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
36%
A bölcsiben csak jót tanulhat, nem úgy mint tőled...Minek írtál ide, azt vártad, hogy örömtáncot fognak itt járni neked,hogy rájöttél mi a legmegfelelőbb megoldás a problámádra, te tényleg selejtes vagy ahogy mondtad
2014. szept. 23. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
59%
50% nem unod még a nagy mondókádat? Elsőre is értettük, hogy utálod és lenézed, nem védem távol álljon tőlem, de ez is szánalmas amit csinálsz!
2014. szept. 23. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
26%
Nagyon kamu szagu a kerdes...vagy talan nem er ra valaszolni m jatszik a gyerekkel?:-)
2014. szept. 23. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!