Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Szerintetek is rosszul döntött...

Szerintetek is rosszul döntöttünk?

Figyelt kérdés

Kisfiam 2 éves,január eleje óta bölcsis.

Itthon tudtam volna vele maradni,ahogy a párom anyukája is,de szerettük volna,ha szokja a közösséget,

hogy majd az oviba is könnyebben beilleszkedhessen.

A szüleim és a párom szülei is ellenzik,

hogy bölcsibe járatjuk,szerintük otthon lenne a helye.

Nem vagyunk rászorulva anyagilag arra,hogy dolgozzak.

Heti 3× megy így is,a több napon vagy én vagy a párom otthon vagyunk vele.

Mivel a családnak nem tetszik,gondolkodunk rajta,hogy március környékén kivesszük a bölcsödéből.

Nektek mi a véleményetek erről?

Hogy döntenétek?


2017. jan. 25. 18:25
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:

9-es:

Miért nincs értelme?

2017. jan. 25. 19:03
 12/23 anonim ***** válasza:
96%
Két embernek van köze hozza: neked és a gyerek apjának. Ti így döntöttek, a többiek véleménye nem számít. Nem venném ki a gyereket a bolcsibol, hogy pár hónappal később az oviba vigyem.
2017. jan. 25. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
34%
Mi haszna lenne? Szamomra nincs. Ket evesnek otthon a legjobb, anyaval, csaladdal. Nem kell neki szocializalodni.
2017. jan. 25. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
83%

Bocsi, én csak egyet nem értek. Felül azt írod, hogy nem vagytok rászorulva, hogy dolgozz, az egyik kommentben meg írtad a munkahelyedet.

Szerintem jó ez így, szokja csak a közösséget, az immunrendszer erősödése miatt is jó ötlet, kevesebbet fog hiányozni majd az oviból.

A legfontosabb, hogy szereti.

Az én kisfiam heti 2x3 órát tölt magánbölcsiben, neki és nekem is pont elég, nagyon szereti.

2017. jan. 25. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
52%

és szülőknek mi közük hozzá?

neked is jó, emberek között vagy. nem savanydosz be

2017. jan. 25. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:

14-es:

Nem vagyunk rászorulva,de amikor bölcsibe van akkor bejárok a munkahelyemre.

Amikor otthon vagyok vele,akkor is szoktam dolgozni,mert szeretem a munkámat,a munkatársaimat.

Nem vagyunk rászorulva,de ettől függetlenül dolgozok.

Egyébként Bence is magánbölcsibe jár;)

2017. jan. 25. 19:36
 17/23 Snorri ***** válasza:
79%

Lehet, hogy valahol Dunát lehet rekeszteni a babás foglalkozásokkal, nálunk nem. Amin voltunk, az kritikán aluli, na annak semmi, de semmi értelme. Nálunk nincs ilyen lehetőség, hogy hetente csak háromszor menjen bölcsibe, teltház van. Gondolom ott, ahol a kérdező lakik van erre lehetőség, lehet nincs annyi gyerek, tehát nem hiszem, hogy elvenné a helyet bárkitől is. Nem mindenki szeret amúgy ilyen foglalkozásokra járni, pl én sem csípem, tehát ha a gyerek szereti a bölcsit, akkor kész főnyeremény, közösségi szórakozás letudva. :) Az külön jó, hogy dolgozni is tud részmunkaidőben, az ilyen munkát meg kell becsülni! :)

Az én kisfiam annyira zárkózott, és anyás volt két évesen, hogy nem tudtam volna bölcsibe adni. Most már sokkal nyitottabb, de sajna nálunk várólista van, még magánoviba sem sikerült bejutni, marad az őszi ovikezdés. Szerintem kérdező teljesen jó így, mindenki nyer! :)

2017. jan. 25. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
95%

Akkor ne vedd ki :) Baratkozik, jatszik es Te is kicsit felnottek kozott vagy! En voltam aki irta hogy igy elveszitek mastol a helyet aki raszorul de a maganbolcsi az mas.

Legalabb Te sem leszel frusztralt anyuka mert van ami szellemileg is megmozgat es felnottek kozott is vagy, babad meg ha szereti a bolcsit rosszat nem teszel vele.

Mit dolgozol? Tok jo hogy tudsz igy is jarni!

2017. jan. 25. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:

18-as:

Egy informatikai cégnél dolgozom:)

2017. jan. 25. 20:11
 20/23 anonim ***** válasza:
62%
Csak a ti dolgotok, senki ne szoljon bele! Ha szereti maradjon! Ha az enyem ket eves lesz, nalunk kulfoldon heti 15 ora ingyen bolcsi van, napi 3 ora, 9-12 ig vagy 13-16 ig, szerintem nagyon fogja szeretni ( most is jarunk hasonloba ez ket oras de itt ottvagyok , igaz 20 meterre tole, oda sem jon hozzam egyaltalan, de o meg kisebb ) , es kell nekik a tarsasag es a szocializalodas.
2017. jan. 25. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!