Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Családi pótlék » Egyedülállónak számítok?

Egyedülállónak számítok?

Figyelt kérdés
Párom nálunk lakik, nem vagyunk házasok és élettársi közösségben sem élünk, bejelentett lakcíme is a saját otthona. az igénylésnél írhatom azt hogy hajadon vagyok és nincs élettársam? így jár a megemelt csal.pótlék?
2013. máj. 21. 11:48
1 2 3 4
 31/34 A kérdező kommentje:
Még mindig ezen megy a vita? Èn már rég leadtam az igénylést NEM egyedülàllóként.
2013. jún. 3. 13:40
 32/34 anonim ***** válasza:

Én valóban egyedülálló vagyok így 12700 helyett 13700-at kapok. Amikor leadtam az igénylést a szülést követő ötödik napon és be kellett írni, hogy mióta vagyok egyedülálló, minthogy mindig is az voltam visszakérdeztem, hogy ilyenkor mit is írjak be? Az ügyfélszolgálatos egy undorítóan lekezelő grimasz után nagyon lassan és bunkón válaszolt csak, hogy a születési dátumomat írjam be (arra a kérdésre, hogy mióta vagyok egyedülálló).

Hát rohad.janak meg az ilyen bunkók! Tényleg egyedül maradtam a terhességemmel és el kell tűrnöm, hogy emiatt úgy nézzenek rám, mint egy aljadékra???

2013. jún. 3. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim válasza:
11es és 31es király xD
2013. jún. 3. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 zabmester ***** válasza:
32-es, ugyanezt én is megkaptam, ugyanerre a kérdésre. Ne foglalkozz az ilyen bunkókkal, jobbat nem tudsz tenni. Vagy küldd el őket a fenébe, az se rossz :D
2013. jún. 4. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!