Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mire költitek a babaváró hitelt?

Mire költitek a babaváró hitelt?

Figyelt kérdés
Mi is felvesszük, de mi nem szeretnénk elkölteni. Van egy kis hitelünk, abba előtörlesztünk de aztán mi nem szeretnénk hozzányúlni.

2019. júl. 31. 09:29
1 2 3 4 5 6 7
 11/62 anonim ***** válasza:
78%
Az egy dolog, hogy három után semmit se kell fizetni vissza, de azt a három gyereket fel is kell nevelni, el kell indítani az életbe..
2019. júl. 31. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/62 anonim ***** válasza:
34%
Komolyan?? Nem mondod? Imádom ezt az érvet, mindenki ezt tolja. És miből gondolod, hogy ezt csak te tudod? Képzeld mi mindig 3 gyereket szerettünk volna. És mielőtt felvilágosítottál volna is tisztában voltam vele, hogy fel kell őket nevelni.
2019. júl. 31. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/62 anonim ***** válasza:
33%

Na mi anyuci penzevel pumpalt gyerekek vagyunk, koszi elozo!


Most varom a 2.babankat, tobb nm lesz sztem. Igy nekunk kamatmentes kolcson lenne belole, de nincs szuksegunk a penzre ha meg itt lenne, felek elvernenk pl utazasra vagy plasztikara, igy szerintem nem vesszuk fel.

A csok-os 2,5milliot, ami 2 gyerekre jar, par ev mulva viszont szeretnenk igenybe venni.

2019. júl. 31. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/62 anonim ***** válasza:
86%
Nekem a mai kedvencem a "fogakat csinaltatunk" a babaváróból :D
2019. júl. 31. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/62 anonim ***** válasza:
31%
Az emberek szeretnének gyereket vállalni és az állam segíti őket most. Miért kell kiforgatni és egyből azt feltételezni, hogy a pénzért szülnek?
2019. júl. 31. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/62 anonim ***** válasza:
46%
A rendszerváltáskor meg olcsón osztogattak a panel lakásokat. Most verjük az asztalt, hogy nekünk meg milyen magasak az ingatlananárak? Attól, hogy nem veszitek igénybe vagy nem vagytok jogosultak rá még másnak nagy segítség lehet.
2019. júl. 31. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/62 A kérdező kommentje:

Igen, azért mert jár...

Tudod nem egy cégnél dolgozunk bejelentett rabszolgaként, és mi ezért rengeteg támogatástól elesünk majd. Nem lesz pl adókedvezményünk. Illetve az én bevételem is kiesik, ami nem havi 120 ezer forint. Szülői segítségünk ezelőtt sem volt és ezután sem lesz..

Az állam ad egy ilyen lehetőséget, akkor azt ki kell használni.

Csokolni nem tudunk, mivel saját házban élünk már...

2019. júl. 31. 11:06
 18/62 anonim ***** válasza:
81%
De azért nagyon remélem, hogy 5-10 év múlva nem fogtok sirànkozni a fókuszban meg tüntetgetni, hogy fizessünk helyettetek.. Fogat csináltatni egy olyan hitelből, aminél a meg nem született gyerek a fedezet.. Hát lol.
2019. júl. 31. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/62 anonim ***** válasza:
29%
És ha 1 ember a fogát csináltatja belőle akkor mi van? Mi közöd hozzá.. S, zánalmas ez a károgás. Gondolom a devizahitelesekre gondolsz. Hidd el ők sem jószántukból vették fel a hitelt, hanem, hogy tudjanak hol lakni, és az sem az ő hibájuk hogy 3x annyi lett a törlesztő, mint mikor felvették. Ők sem vettek volna fel hitelt, ha Anyuci a seggük alá tol egy házat elhiheted.
2019. júl. 31. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/62 anonim ***** válasza:
62%

csak azért írok, hogy tudjak a kommentekem röhögni.

ugye ez egy FOGAS kérdés. 😂😂

2019. júl. 31. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!