Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek is ekkora baj ha...

Szerintetek is ekkora baj ha egy évben egyszer egy nap "leakarom rázni" a gyereket mert esküvőre megyünk?

Figyelt kérdés
2,5 éves a fiam és borzasztó eleven, egész nap meg nem áll, én vagyok vele folyton, nagyszülők dolgoznak, párom rengeteget dolgozik. Holnap esküvőre megyünk és nem akarom vinni a gyereket mert szeretnék egy nyugodt napot, nem akarok magassarkúban utána szaladgálni, meg esküvőre szerintem eleve nem kéne kisgyereket vinni. Anyummal már meg van beszélve, hogy nála lesz, ezt a párommal is 2 napja megbeszéltük. Ma mégis azt mondta, hogy vigyük őt is mert ő alig látja, meg milyen anya vagyok, hogy le akarom rázni, ő nem is megy akkor ha a gyereket nem visszük. Ezt a nyaraláskor is eljátszotta, persze végig én foglalkoztam akkor is a gyerekkel. Elegem van, hogy mindig én engedek. Utoljára szilveszterkor volt olyan, hogy gyerek nélkül mentünk el valahova, meg orvoshoz szoktam magamba ha muszáj, kezdek már begolyózni folyton itthon a gyerekkel. Ti mit tennének a helyemben?

2019. aug. 16. 19:07
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
88%

közölném a férjemmel h ha vinni akarja akkor te inkább egy másik esküvőre mész el :D


komolyan meg nem engednék...

ha hiányzik a gyereke neki akkor heti két délutánra megkapja, vagyis akkor lelépnék valami ürüggyel (pl torna, barátnők, fodrász, egyebek ...) pár órára

2019. aug. 16. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
89%

Vidd, de érezd jól magad, majd a férjed foglalkozik vele. Vegülis ő alig látja. 😁


Én sem vinném. Nem az esküvő miatt, hanem mert kell egy kis szabadidő. A férjed miért nem örül, hogy lenne lehetőségetek kettesben lenni? Sajnos nekünk nincs segítségünk, de ha pár órát együtt tudunk tölteni, már ünnepnapnak éljük meg.

2019. aug. 16. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
90%

Őőő,

bár én viszem holnap pont egy esküvőre a 13 hósomat ( mert nem volt mással még éjjel és szopizik is)


De


Megmondanám a férjemnek, hogy az esküvőn nem a gyerekkel lesz így sem úgy sem.

És nehigy te legyél a szar anya mert ő nem tölt elég időt a yerekével.


És pont

2019. aug. 16. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Holnap megyek fodrászhoz, kozmetikushoz ő meg majd kitalálja, hogy ne is menjünk így, ha megyünk meg végig pukkad biztos. De akkor se én fogok engedni megint, nem érdekel, akkor nem megyünk kész.
2019. aug. 16. 19:54
 5/14 anonim ***** válasza:
98%
Akkor már inkább menj egyedül, ő meg maradjon otthon a gyerekkel!
2019. aug. 16. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
88%

6-os jól mondja


4.

2019. aug. 16. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
97%

Akkor maradjon otthon a gyerekkel, te meg menj el bulizni.


Az enyém négy éves, terhes vagyok, szóval nagy arcobpörgést nem csinálok az esküvőkön, de az idei négy esküvőből háromra nem visszük. És eszem ágában sincs ezért rossz anyának érezni magam. Felnőtt ember vagyok, nem gazdatest a gyereknek

2019. aug. 16. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
97%
Ha már így rákészülsz, hogy fodrász meg ilyenek, én tuti elmennék. Ő meg dönt, ahogy dönt, maradhat a gyerekkel otthon.
2019. aug. 16. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Akkor menj egyedül , ne csesszel ki a friss hazasokkal, ok várnak teged/titeket :))
2019. aug. 16. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
De párom haverja, így gáz ha magamba megyek
2019. aug. 16. 22:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!