Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek is ekkora baj ha...

Szerintetek is ekkora baj ha egy évben egyszer egy nap "leakarom rázni" a gyereket mert esküvőre megyünk?

Figyelt kérdés
2,5 éves a fiam és borzasztó eleven, egész nap meg nem áll, én vagyok vele folyton, nagyszülők dolgoznak, párom rengeteget dolgozik. Holnap esküvőre megyünk és nem akarom vinni a gyereket mert szeretnék egy nyugodt napot, nem akarok magassarkúban utána szaladgálni, meg esküvőre szerintem eleve nem kéne kisgyereket vinni. Anyummal már meg van beszélve, hogy nála lesz, ezt a párommal is 2 napja megbeszéltük. Ma mégis azt mondta, hogy vigyük őt is mert ő alig látja, meg milyen anya vagyok, hogy le akarom rázni, ő nem is megy akkor ha a gyereket nem visszük. Ezt a nyaraláskor is eljátszotta, persze végig én foglalkoztam akkor is a gyerekkel. Elegem van, hogy mindig én engedek. Utoljára szilveszterkor volt olyan, hogy gyerek nélkül mentünk el valahova, meg orvoshoz szoktam magamba ha muszáj, kezdek már begolyózni folyton itthon a gyerekkel. Ti mit tennének a helyemben?

2019. aug. 16. 19:07
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Először is tisztázni kéne vele, hogy nem leszel attól rossz, lerázós anya mert évente párszor valaki más vigyáz rá helyetted.

Anyuka vagy, örökre van már egy kis csomagod, de ettől még önálló emberi lény vagy akinek szüksége van felnőtt programokra gyerek nélkül. Semmi probléma nincs ezzel.


Szerintem az nem jó megoldás hogy viszitek de majd ő vigyáz rá, mert úgy sem fog. A gyerek az első ijedtségre az anyját keresi, és te is automatikusan reagálni fogsz mindenre. Szóval a vége pontosan az lesz amit látsz magad előtt, hogy te szaladgálsz utána magassarkúban..


Én inkább akkor nem is mennék. Na de akkor ő se menjen nélkületek, hiszen ha azért vinnétek mert alig látja a gyereket, akkor ne menjen el nélkületek...

2019. aug. 17. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Mi sem vittük a 2 gyereket lagziba. Nem akartam folyton utánuk szaladgálni, habár a párom is rengeteget segít velük kapcsolatban, de szórakozni akartunk, egy picit koccintani pár emberrel, nem gyerekeket pesztrálni. Teljesen megértelek, és nem engednék a helyedben. Ismerősŕk vitték a gyerekeket, de folyton utánuk szaladgáltak,na én ezt nem akartam. Én úgy vagyok vele, hogy gyerek max 10 éved kor felett érti meg az esküvő lényegét, alatta csak unja magát.
2019. aug. 17. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, milyen messzire mennetek, de az nem lehetne egy jó kompromisszum, hogy elviszitek magatoknak, aztán koraeste a nagyi érte jön?
2019. aug. 17. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
59%
Gyerek nem való esküvőre. Én sem vinném.
2019. aug. 20. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!