Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogy menjek úgy baba látogatób...

Hogy menjek úgy baba látogatóba, hogy nekünk évek óta nem jön össze?

Figyelt kérdés
Ti mentetek? Mit éreztetek? Egyre nehezebb, most már azt se tudom, hány gyerek született körülöttünk. Nem tudok magamon erőt venni, hogy örüljek az örömének, de el kellene menni.

2019. aug. 20. 13:52
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
85%
Engem álltatában a terhesség bejelentése viselt meg mindig, egy egy közeli rokon , barát bejelentése után volt hogy mapokig nem aludtam! Igen irígy voltam arra hogybabát vártak én is vágytam erre az érzésre. Ez nálam max 1 hét volt átlendültem rajta. Mire a babák érkeztek mindig őszinte örömmel mentem látogatóba, mondjuk én azt mindig tudtam hogy lesz gyerekem ha nem saját akkor örökbefogadott igazából én csak a terhességet irigyeltem! És 6 év után én is átélhettem a csodát és újabb 3 év után most újra, igaz nekünk is rengeteg vizsgálat pénz könny 5 lombikprogram. Őszintén én még nem találkoztam olyan emberre aki ennyit vár egy babára és nem irígy arra akinek csak úgy jön, nem ördögtől való érzés az, természetes csak sokan álszentek tudni kell helyén kezelni az a lényeg! Kívánom hogy jó döntést hozz!
2019. aug. 20. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
89%
Mi 2 évig voltunk így. Én magam előtt is poénra vettem, szépen megmagyaráztam magamnak, hogy mégsem halhat ki az emberiség csak azért, mert nekem nem jön össze. ;)
2019. aug. 20. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
27%
Segitek. A labadon menj.
2019. aug. 20. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
70%
Minden gyerek egy áldás, és amúgy is, nekem attól nem lesz jobb, ha másnak is rossz. Végül nekünk is sikerült lombikkal.
2019. aug. 20. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
79%

Nekem is volt ilyen időszakon, mikor nem akart összejönni a terhesség. De aztán belefutottam egy angol nyelvű cikkbe a neten egy meddősséggel küzdő nőtől, ami megváltoztatta a gondolkodásomat.

Azt írta, hogy mint a legtöbben, ő is átélte ezt az időszakot, mikor kikövetett minden kisbabás ismerőst Facebookon, és direkt került minden helyet ahol boldog anyukákat és terheseket láthatott. Maga alatt volt, ha mégis belefutott egybe. Ám végül arra gondolt, nincs-e éppen ellenkező hatása ennek? Hogy tudatalatt azt szuggerálja az agyának és testének, hogy a kisbabákat és a terhességet kerülni kell, mert az valami rossz dolog, aminek már a látványától is rossz érzések öntik el. Ezzel tudat alatt elutasítja a terhességet és a teherbeesés ellen dolgozik. Ezért végül változtatott a hozzáállásán, direkt kereste a kisbabák közelségét. Pozitív gondolatokkal fordult mások gyermekei és terhessége felé. Hiszen nem konkrétan az ismerősök kisbabáit irigyelte, nem az ő gyermekeiket szerette volna megkapni magának, hanem sajátot. Így igazából nem volt mit irigyelnie, könnyebb volt a saját helyzetét elvonatkoztatnia.

Ezt olvasva nekem is sikerült túllendülnöm a rossz érzéseken. Sajnos nem sikerült az eredeti cikket megtalálnom, de remélem a fenti gondolatok neked is segítenek valamennyit.

2019. aug. 20. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
16%
9# tudsz te szöveget értelmezni?? Baromira nem ezt írta a kérdező... Szánalmas vagy...
2019. aug. 20. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
37%

Örülnék, hogy nekem van időm magamra és a páromra, tudunk kirándulni, utazni és nem vagyunk kialvatlanok. Ezt ők valószínűleg nem mondhatják el magukról.

Minden életállapotban van szép és pozitívum.

2019. aug. 21. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
12%

#16 Képzeld, tudok! Itt az egyedüli szánalmas csak a kérdező, aki magáról azt képzeli, hogy minimum ő a világ közepe és mindenki sírjon vele együtt, mert neki nem lehet kölke.

Van ilyen és még hányszor pofára esik az ember az életben!

2019. aug. 22. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
17%
16# nem úgy tűnik... Kiragadtál és idemásoltál egy részletet... De az értő olvasás és a sorok között olvasás nem megy... Azt, hagyjuk is, hogy az érzelmi intelligenciád a béka feneke alatt van. Bárki szabadon válaszolhat, de csak magadról állítasz ki bizonyítványt...
2019. aug. 22. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
100%
Bocsánat, természetesen a 18#nak szól az utolsó válaszom.
2019. aug. 22. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!