Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogy menjek úgy baba látogatób...

Hogy menjek úgy baba látogatóba, hogy nekünk évek óta nem jön össze?

Figyelt kérdés
Ti mentetek? Mit éreztetek? Egyre nehezebb, most már azt se tudom, hány gyerek született körülöttünk. Nem tudok magamon erőt venni, hogy örüljek az örömének, de el kellene menni.

2019. aug. 20. 13:52
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:
Ha én azt kérdezem, hogy "hogy menjek" erre hogy lehet ennyi hülyeséget írni? Tisztelet a kivételnek, meg akik átérzik a témát, és normálisat kommenteltek, azoknak köszönöm. Még jó, hogy csak most van időm válaszolni. Az "évek és milliók" kommentem a "ne menj utcára" kommentelőnek szólt, ez úgy látom, elindított egy kicsi lavinát. De megvan a megoldás, egy másik barátnőmmel megyek, a férjem nem tud úgyse jönni, így könnyebb lesz.
2019. aug. 26. 23:05
 22/27 anonim ***** válasza:
64%
Kérdező akár tetszik, akár nem, igazuk van a válaszolóknak. De te full hisztigép vagy a sikertelenségek miatt, ezért mindent támadásnak veszel. Mi is sokáig vártunk az elsőre. Közben úgy éreztem az egész világ terhes, mert mindenhol csak kismamák meg babakocsit toló anyukákat láttam. Ráadásul közben megszületett a bátyám második gyermeke is. De eszembe nem jutott ilyen sajnáltatást levágni, hogy "jaj, hogy menjek oda", természetesen volt, hogy megyünk, és nem kellett magamra erőltetnem álarcot. Tudod ez intelligencia kérdése, hogy tudd, mikor lehetsz te a középpontban. Viszont az írásodból boritê
2019. aug. 27. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
59%
Bocsánat, véletlenül elküldtem. Szóval borítékolom, hogy nem bírnád ki ott sem, hogy sajnáltasd magad, és nem az a kisbaba lenne a központi téma, hanem a ti sikertelenségetek. Ha nem megy, hogy félretedd a sérelmeidet, akkor nem menj el. Nincs szükségünk, hogy téged vigasztaljanak, mikor igazából nekik kellene a reflektorfénybe lenniük.
2019. aug. 27. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
30%
Utolsó minden szavaddal egyetértek, még ha kicsit nyers is helyenként. Kérdező, ha nem tudsz erőt venni magadon, ne menj el.
2019. aug. 27. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
100%
22# nem vagyunk egyformák... Szerencsére... Én például teljesen megérteném, ha valaki nem áll készen és nem jönne el megnézni a kisbabámat. Nem tudom itt ki az önző.
2019. aug. 27. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
12%
25-ös hol írtam, hogy menjen el? Azt írtam én simán tudtam menni, de ha ez neki nem megy, akkor ne menjen, mert az mindenkinek csak rossz lenne.
2019. aug. 27. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
74%
Bocsánat, azt hittem nekem szól. Most látom, hogy az előttem írónak. Utolsó voltam.
2019. aug. 27. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!