Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ti nem szoktatok azon bosszank...

Ti nem szoktatok azon bosszankodni, hogy nem előbb jött ez a babaváró hitel?

Figyelt kérdés
Én 3 gyereket szültem az elmúlt 4 évben és gyakran gondolok rá, ha az első előtt lett volna ilyen lehetőség, akkor most lenne ingyen 10 milliónk pluszban és sokkal jobb házunk
2019. aug. 24. 19:01
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
89%
Ingyen 10 millió nem létezik. Szerintem. Én most vágyok terhes és nem fogjuk felvenni. Ahogy sok barátunk sem. Sajnos én nem hiszek a tündérmesékben. Főleg ha szerepel benne a hitel szó. Szerintem ha bevállaltatok a gyerekeket akkor nem élhettek rosszul, örülj annak, amid van 😊
2019. aug. 24. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 A kérdező kommentje:
Gondolod, hogy azoknak is vissza kell fizetni, akik abszolút hozzák a feltételeket az irán, hogy nem kell?
2019. aug. 24. 19:12
 3/42 anonim ***** válasza:
82%

Mi se vesszuk fel, nem merjuk, nem hinnem, h csak osztogatna az allam a milliokat, tuti van benne zsakbamacska. Ott a magannyugdij peldanak, meg valami volt a deviza hiteleseknel is?!

Nekunk se veszi fel tobb ismerosunk sem.

2019. aug. 24. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
73%
Nem bosszankodom mert olyan szinten nem érdekel ez az egész,hogy az ismerőseim csak néztek mikor rákérdeztem mi ez a nagy öröm,ó hát csak a babaváró hitel hogy ez mekkora lehetőség,én meg azt se tudtam miröl van szó,pedig állitolag a csapból is ez folyik.
2019. aug. 24. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
78%
Eszembe nem jutott sem a csokot sem ezt felvenni. Hitel. Ha teljesíted is a feltételeket akkor is amíg nincs meg, fizetni kell szépen visszafelé. Aztán mit csinálsz ha nem sikerül teljesíteni? A csók is időhöz volt kötve H X év alatt legyen meg a gyerek. Ki tudja ez mihez van
2019. aug. 24. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
85%
Mi se vesszük fel a kétgyerekes csokot, se ezt a babavárót. Felesleges eladósodás. Akinek semmije nincs, annak ez lidércfény a semmibe, akinek van, annak meg minek?
2019. aug. 24. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
90%
Állambácsi (főleg ez a mostani) semmit nem ad ingyen. Lesz még ennek böjtje, sokan fognak ráfázni.
2019. aug. 24. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
87%
Nem, mert ez is hitel, amit vissza kell fizetni és ha akartam volna, eddig is vehettem volna fel hitelt.
2019. aug. 24. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
93%
Mi 2 éve fel akartuk venni csokot minden feltételnek megfeleltünk már akkor ,de lakások az új épitésü olyan drágák és szar elrendezésüek voltak hogy utána számolva ha eladtuk volna lakásunkat sem tudtuk volna + 10 millió 3 gyerekre megvenni ezeket a lakásokat ,10 millió hitelböl nem nem kértünk .
2019. aug. 25. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
73%
Engem csak az bosszant, hogy még mindig ez folyik a csapból is. Ha a 2 gyerek előtt lett volna ez a lehetőség, sem vettük volna fel.
2019. aug. 25. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!