Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ti nem szoktatok azon bosszank...

Ti nem szoktatok azon bosszankodni, hogy nem előbb jött ez a babaváró hitel?

Figyelt kérdés
Én 3 gyereket szültem az elmúlt 4 évben és gyakran gondolok rá, ha az első előtt lett volna ilyen lehetőség, akkor most lenne ingyen 10 milliónk pluszban és sokkal jobb házunk
2019. aug. 24. 19:01
1 2 3 4 5
 21/42 MolotovPunk ***** válasza:
100%
Nem foglalkoztat ez az egész babaváró hitel,mivel személy szerint nem akarok gyereket.Nincs mire és hova vállalni.Azért jobban belegondolva gyanúsan átverés szaga van ennek az egész (támogatásnak.)Vannak feltételei,amiket teljesíteni kell és megkötései is,ha már aláírtad azt.Utána lehet olvasni mik is.Arról nem is beszélve,hogy manapság 3 gyerek felnevelése az rengeteg pénz,idő és energia.Így lóf_sz kevés hozzá az a 10 milka.Elmélkedni pedig felesleges azon,hogy mi lett volna ha...Azt meg lehet nem is kell említenem,hogy vajon hány fiatal magyar pár akar 3 gyereket manapság?Nem hiszem,hogy túl sok.30-as korosztályhoz tartozó baráti,ismerősi körömben is,aki házas annak van kb 1 gyereke.
2019. aug. 29. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 anonim ***** válasza:
72%
Halihó! Mi elsősorban hitel kiváltása miatt vettük fel a babaváró hitelt. A jó Istennek hála úton van a kicsikénk így nem is kell fizetnünk egy jó darabig. Alapból 3 gyermeket szeretnénk így nekünk igenis jókor jött. Előnye, amit mindenki hall a tv-ben plusz 12.-ik héttől ha van orvosi igazolás a piciről akkor már eltekintenek a törlesztéstől , hátránya: 5 éven belül ha nem születik meg az első baba 10.000.000 Ft esetén 2.500.000 Ft kamatot vissza kell fizetni, ha a házastársak úgy döntenek elválnak akkor az egyik félnek át kell vállalnia a hitel törlesztését, ami szerintem a legcsúnyább legmorbidabb feltétel ha meghal valamelyik fél akkor fél éven belül újra kell házasodni... Állítólag méltányossági kérelem beküldése esetén újra gondolhatják a feltételek bár nem hiszem hogy ilyen nagylelkűek... Mindenesetre, remélem a hátrányok egyik részével sem kell találkoznunk. Esetünkben mi szabadfelhasználású hitelt vettünk fel és jócskán 100.000 Ft felett van a törlesztő... Érdemes átgondolni
2019. szept. 8. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 anonim ***** válasza:
100%
*feltételeket
2019. szept. 8. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 anonim ***** válasza:
100%
Újra kell házasodni? Ez le van írva?
2019. szept. 8. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 anonim ***** válasza:
100%
Fél éven belül, ez a szerződésben van feltüntetve
2019. szept. 9. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 anonim ***** válasza:
79%
Atyám! Ez nagyon morbid... Fél éven belül hazasodj újra....
2019. szept. 10. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 anonim ***** válasza:
74%
Döbbenet, hogy valakinek megér 10 millió forintot ilyet aláírni.
2019. szept. 10. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 anonim ***** válasza:
90%
Nos ebben a fél éven belüli ujrahazasodasban erősen kételkedem, ezért letoltottem a netről egy szerzodesmintat és ilyen nincs benne. Nem is hiszem el. Ilyen nincs. Elrtszerutlen... Mintha a házasság gombnyomásra működhetne...
2019. szept. 11. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 anonim ***** válasza:
72%
Főleg gyász időszak alatt...
2019. szept. 11. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 anonim ***** válasza:
70%
Nekünk a magas törlesztő miatt muszáj volt meglépnünk, természetesen az apróbetűs részben szerepel ez a féléves tartomány, minek hazudnék. Másik dolog nem gondolunk a legrosszabbra együtt szeretnénk a gyerekeinket felnevelni és természetesen nagyon kiegyensúlyozott boldog házasságban élünk. Nem kell sanyarogni lehúzni én csak elmondtam azt amit a bankban is hallottunk. Elítélni sem kell, és irigykedni sem hogy mi megfelelünk a feltételeknek. Mind a ketten keményen dolgozunk ami jár az jár.... Bocsi
2019. szept. 11. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!