Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért akarnak sokan kis...

Miért akarnak sokan kis korkülönbséget a két testvér között? Miért nem jó a több év?

Figyelt kérdés
Négy év van köztünk a tesómmal, de állandóan veszekedtünk. Egészen onnantól kezdve, hogy beszélni tudott, mostanáig, pedig már felnőttünk. A barátnőimnek, akiknél nagy korkülönbség volt, ott nem volt ilyen, mert ott a kicsik inkább felnéztek a nagy tesóra, és eszükbe nem jutott belekötniük. 6-8 év korkülönbséggel mi a baj?

2019. nov. 9. 22:51
1 2 3 4 5 6
 51/51 anonim ***** válasza:
58%

Bátyámmal 4 év van köztünk. Sok!! Világ életemben leszart, sose volt közös témánk,nem tudtunk együtt játszani, föleg h én lányként babáztam volna, ö meg azt nem akart ugyebár...iskolás korunkban egy gimibe jártunk 4 évig (8 osztályosba), akkor legalább a tanárokat ki tudtuk együtt beszélni, de más témánk sose volt. Közés társaság nuku, közös program semmi. Ez most felnött korunkban is igy van, szinte semmi kapcsolatunk egymással, nem keressük egymás társaságát. Közös családi eseményeken találkozunk és ennyi.

Én minél kevesebb korkülönbséget akartam a gyerekeim között, még az sem érdekelt h tudtam h nehéz lesz az elején. Két kislányom van 2 év korkülönbséggel. Mostmár h a kisebb is elmult 2 éves, mondhatom h nagyon jol döntöttünk. Ugyanazok a dolgok érdeklik öket, tök jol el tudnak játszani együtt. Egybe letudtuk az egész babázos korszakot és most nyugodtan megyek vissza dolgozni.

2019. nov. 10. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!