Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogyan lépjek túl ezen?

Hogyan lépjek túl ezen?

Figyelt kérdés

Terv szerint 2020-ban szültem volna 25 évesen, de másképp alakult az életünk és eltolódik a gyermekvállalás. (Kikészültem idegileg és felmondtam a munkahelyemen.)

Tudom, hogy butaság, de egyszerűen nem tudok ezen úllépni, hogy nem sikerült az eredeti terv és nem lesznek ilyen kerek számok. Ez legyen az életem legnagyobb problémája, de pár bíztató szó jól esne.


2019. nov. 13. 23:58
 1/9 anonim válasza:
41%
De nagy problemad van en 1 betegseg miatt nem tudom az almamimat megvalositani ... mas ehezik stb... legy pozitiv
2019. nov. 14. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
60%

Ez most komoly....? Hogy nem lesznek kerek szamok....?

Uramisten.

:(((


Szerencsetlen gyerek, ha veletlenul osszejon januarban, es szeptemberben megszulod, es mondjuk 17.-en szuletik, akkor azon fogsz agyalni, hogy hogy tedd magad tul rajta, hogy 25 evesen szultel, 2020-ban, de kilencedik honap es uramatyam, tizenhetediken, micsoda szamok, hogy tegyem tul magam rajta....???

2019. nov. 14. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Én indexet szoktam olvasni és akkor rajövök, hogy vannak ennél sokkal nagyobb problémák is a világban. Ez egyébként bevált a munkahelyi stressz ellen is.
2019. nov. 14. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
86%
Várd meg a 30-at, az kerek szám, és talán agyilag is érettebb leszel addigra :)
2019. nov. 14. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
89%

Nem sikerült az eredeti terv?? 🤣🤣🤣

Ha gyereked lesz, kb.sosem fog sikerülni az eredeti terv, mindig kell legyen B, C, D...stb.terved!csaxólok

2019. nov. 14. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
84%

Most komolyan ezért felmondtál? Te jó ég... Szegény párod... Remélem hamar észre veszi milyen vagy, és dobbant, amíg nincs gyerek, mert ez nagyon gyerekes hozzáállás.

Keress munkát, dolgozz, szállj magadba, és ne csak a számokat figyeld... Ami amúgy sem stimmelt volna a 25 miatt, így max 30évesen tudnál szülni, de akkor meg 2025 lesz az a baj... igy sosem fog osszejonni, ami esetedben lehet, hogy még pozitívum is.

2019. nov. 14. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nálam hasonlóan volt..

Az idő..


Bár ennyire nem volt fix a terv

De 30 felett nem akartam szülni.

A válság közepén én is beadtam a kulcsot a munkahelyemen.. / már éjjel nem tudtam aludni.. stb/


Nah ebből az lett, higy minden gyerekem 30 felett született.

Még mindig rosszul esik, hogy nem vagyok "fiatal" anyuka.. de a gyerekek és az életünk kárpótol....



Jó, ha felkészülsz, hogy a gyerekvállalás az nem olyan, hogy kigondolom és úgy lesz 😂😂😂😂

2019. nov. 14. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Amikor valóban készen álltok egy babára, akkor már teljesen máshogy fogod látni. Egészséges legyen, esetleg jó lenne fiú vagy inkább lány és ennyi.

Nekem pár nappal a 31. születésnapom után született a lányom, pedig milyen kerek lett volna 30 évesen szülni. Mégse dőltem a kardomba, mert egy 10/10-es Apgar értékű baba volt. Ennél többet egy anya sem kívánhat.

A másik, hogy te és a párod rendben vagytok-e. Sokan küzdenek teherbeesési problémákkal, hosszú kezelések, meddőségi vizsgálatok, csupa idegörlő folyamat, ami megelőzi a szülést. Ha ebbe futsz bele, bár senkinek nem kívánom, akkor eszedben sem lesz holmi évszámok miatt aggódni, csak megszülessen a vágyott baba.

2019. nov. 14. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Èn 2020-ban szülök, de beteg lesz a babàm.

Cserèljünk????

2019. nov. 14. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!