Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Amikor kicsi gyerekek vagy...

Amikor kicsi gyerekek vagy babàk ugy sirnak mintha az eletük mulna rajta, az mitöl van? Nem birom idegileg a szomszedokat.

Figyelt kérdés

Most nem a szimpla kitarto oà oà éhes vagyok-ra vagy a szokasos nem kaphatok csokit brühü hü-re vagyok kivancsi, hanem amikor az a segelykerö siras van, mint amikor pl beszorul a laba valahova vagy kinozzàk. Fullado siras,mikor mar levegöt is alig kap, vagy hirtelen éles felsiras, ami ismetlödö raadasul, teljesen zaklatott. Amolyan pànikszerü siras.

Vannak gyerekek a csalàdban ilyeneket en nem hallottam mégsem, es sorba jönnek a szomszedba vagy szemközti hazakba a gyerekek.


En mindig olyan szinten fràszt kapok hogy mar kezdek rohanni àtkopogni, hogy életet mentsek.


Persze mindenki olyanokat mond csak hogy hasfàjos meg stb de ez nem az a szenvedös siras, hanem tenyleg az a hirtelen ijedt zaklatott féle.


Ugye nem olyan vilagban élünk ahol gyerekeket kinoznak?


2019. nov. 16. 15:31
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
100%

Pl az én fiam gyakran riad/riadt alvásból. Nappal vagy este is. Na míg kisebb volt, volt hogy 45 percig is úgy ordított ilyenkor mintha élve nyúznék egy egy tengerimalacot. Ma már kicsit kevésbé hisztérikus ha ilyen előfordul és gyorsabban meg is nyugszik.

De tudom miről beszélsz. Panelban nekünk is volt egy szomszédunk ahol a kicsi nagyon tudott ordítani. Komolyan azt gondoltam ki kéne hívni a rendőrséget vagy gyámügyet vagy vkit. Aztán lett gyerekem és nagyon sok minden világos lett.

2019. nov. 16. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 A kérdező kommentje:
Okés köszi!!
2019. nov. 16. 16:13
 13/28 anonim ***** válasza:
95%

És igen, ahogy a 7-es írja, szerdán már én is bőgtem, úgy kikészültem a semmin való cirkusztól.

8-as voltam.

2019. nov. 16. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 A kérdező kommentje:

Akkor mindenki öszül

Kitartàst!

2019. nov. 16. 16:14
 15/28 anonim ***** válasza:
85%
A másfél évesem pl ugyanezt produkálja minden orrszíváskor.
2019. nov. 16. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
80%
Nálunk hiszti esetén így sír,mert pld nem akar fogat mosni,de ha fáradt is ugyanez van. Sőt most jó két hete éjszaka is üvöltve ébred mintha bántanank holott másodpercekkel előtte még békésen szuszog.
2019. nov. 16. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
88%
Ja és én magam se bírom idegekkel ezt a fajta sírásat.kifejezetten rossz hallgatni.
2019. nov. 16. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 A kérdező kommentje:
Amugy önhibàkat beimernek a szülök ha arrol lenne szo?
2019. nov. 16. 16:43
 19/28 anonim ***** válasza:
67%
Idegennek, szomszédnak szerintem nem.
2019. nov. 16. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 A kérdező kommentje:

Es anonym?

Habar lehet nem is akarnam tudni.

2019. nov. 16. 16:51
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!