Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Amikor kicsi gyerekek vagy...

Amikor kicsi gyerekek vagy babàk ugy sirnak mintha az eletük mulna rajta, az mitöl van? Nem birom idegileg a szomszedokat.

Figyelt kérdés

Most nem a szimpla kitarto oà oà éhes vagyok-ra vagy a szokasos nem kaphatok csokit brühü hü-re vagyok kivancsi, hanem amikor az a segelykerö siras van, mint amikor pl beszorul a laba valahova vagy kinozzàk. Fullado siras,mikor mar levegöt is alig kap, vagy hirtelen éles felsiras, ami ismetlödö raadasul, teljesen zaklatott. Amolyan pànikszerü siras.

Vannak gyerekek a csalàdban ilyeneket en nem hallottam mégsem, es sorba jönnek a szomszedba vagy szemközti hazakba a gyerekek.


En mindig olyan szinten fràszt kapok hogy mar kezdek rohanni àtkopogni, hogy életet mentsek.


Persze mindenki olyanokat mond csak hogy hasfàjos meg stb de ez nem az a szenvedös siras, hanem tenyleg az a hirtelen ijedt zaklatott féle.


Ugye nem olyan vilagban élünk ahol gyerekeket kinoznak?


2019. nov. 16. 15:31
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:
De ugy megnéznék egy napot mennyi gyereksiras lenne ha minden be lenne kameràzva.
2019. nov. 16. 16:53
 22/28 anonim ***** válasza:
72%
A lányom most 9 hónapos. Születése óta olyan sírása van mintha nyúznám. Nem volt éhes, hasfájós, álmos sírása, mindegyik ez a "rekedten üvöltök ami a torkomból kifér" sírása volt,mint egy death metal énekes vagy mint Marilyn Manson... Ezen kívül egy nagyon nyugodt, boldog, mosolygós, kiegyensúlyozott baba, csak ő így sír. Már megkaptam párszor, hogy mit művelek a gyerekemmel, de soha nem bántottam.
2019. nov. 16. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
85%

Én is megnézném, mit szólnának a kíváncsi szomszédok, ha minden be lenne kamerázva, és látnák, hogy miért sír a gyerek.

Pelenkázás...😪 Tényleg, mintha ölnénk.

Amikor betesszük a kádba fürdeni. Amikor kivesszük a kádból. Logikus. 🤷‍♀️

Hajmosás. Körömvágás. Cipőt adok rá. Ezek olyan ordítással járnak, mintha fájna.

Random napi hisztik: mondjuk ma azért toporzékolt, mert nem ehetett csípős paprikát, magában.

2019. nov. 16. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
76%
Gyerekvállalás ezzel jár. Gondolj bele milyen ezt a szülőknek elviselniük. 100szor rosszabb mint neked.
2019. nov. 16. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
67%
De bírom ezt hogy egyből biztos bántják a gyereket meg mi lenne ha kamera lenne. Megmondom. Ugyan ez a bömbölés csak nem lehetne vantáziálnod arról, hogy kínozzák a gyereket. Nem értem miért ütöd bele az orrod meg rosszmájúskodsz mikor azt se tudod mi az amiről beszélsz.
2019. nov. 16. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
36%

Hogy ti milyen gonoszak vagytok! Ahogy a kérdezo se, ti se lattok a szomszedjaba. Igen, lehet, hogy pont olyasmiért hisztiznek, amiért a tiétek.Meg az is lehet, hogy nem. Senki nem pofazott bele a szomszéd életébe. 2-es! Én nem pontoztalak, de valószínűleg a stílus volt a gond, nem az, ami írtál.

A kerdezonek nagy eséllyel tényleg nincs gyereke, pont ezért jött fel egy KÉRDEZŐ oldalra,hogy választ kapjon arra szülőktől, hogy mennyire általános jelenség ez, van-e e oka aggódni. Semmi ítélkezés nem volt a kérdésében, inkább figyelmesek mondanám, aki szereti a gyerekeket, de nincs elég tapasztalata velük, ezért kérdez.(Megjegyzem évente több gyerek hal meg/kerül kórházba, mert a szomszéd szerint "biztos csak a szokásos hiszti", miközben a saját szüleik agyonverik.)Tegye fel a kezét az, aki falon keresztül meg tudja állapítani, hogy melyik ről van szó!

Kérdező! Ahogy már írtak, sok oka lehet a számodra ijesztő sirasnak.Valoszinuleg ezek valamelyike áll fenn, és az is igaz, hogy látatlanban félelmetesebbek hat.De emellett sajnos olyan világban élünk, ahol vannak, akik gyerekeket kínoznak. Szerencsére azonban nem az a többség, és reméljük, hogy a szomszédban se arról van szó.

2019. nov. 16. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
82%

A kisfiam ma azért sírt 17 percen keresztül ,mert leitta magát, na de úgy mint akit ölnek.. Vörös volt a feje és alig vett levegőt. Folytak a könnyei.

De szó szerint. Iszonyatos volt..

Nála ez ilyen heti 1-2x fordul elő, de régebben napi 1-2x

Hihetetlen mennyire tudnak hisztizni, főleg, ha mellé betegek, fáradtak, esetleg mellé a szülő szrul kezeli a hisztit és még hergeli valamivel (nem direktbe)

2019. nov. 16. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Trambulinozott a 4 es a 9 éves fiam az udvaron.Olyan visitasokkal játszottak hogy átjött a szomszéd néni hogy uuuristen mi van a gyerekekkel?Megmondtam neki nyugodjon meg Marika néni,nem öljük a gyerekeket csak játszanak.😁😂
2019. nov. 17. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!