Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Most komolyan van olyan, aki...

Most komolyan van olyan, aki 8000 forintot is ad egy használt Anna Peti Gergő könyvért, használtan?

Figyelt kérdés
Újonnann meg aranyár. Oké, hogy drága, felnyomták.De van aki meg is veszi?? 1690-ért vettem pár éve :( Ér annyit??
2019. dec. 9. 09:29
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
36%
Valakinek biztos. Téged ez miért zavar? Valaki elcsaklizott előled egy példányt mert sokalltad az árát? Megint csak a felesleges önstresszelés egy hülyeség miatt, nem értem az embereket...
2019. dec. 9. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
23%

Te figyi, nézd már meg jobban azokat a hirdetéseket, mielőtt időt feccölsz egy teljesen felesleges kérdés kiírásába. Ezek CSOMAGOK, 4-5-6 darab könyv 7000-8000 forint, darabja nyilván kevesebb. Most direkt megnéztem marketplace-en.


Egyébként meg ezek szerint nektek megvan, minek provokálsz akkor?

2019. dec. 9. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
86%
Elolvashatod ingyen is. A könyvtárban a gyerekjegy ingyenes.
2019. dec. 9. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:

Miért nem lehet normálisan válaszolni?

Egy darab könyv ennyi, nézegettem. Miután egy helyi csoportban pont szembejött a 8000-es hirdetés. 1 db könyvre!

Másik, igen nekem megvannak. És igen bosszant, hogy sok gyerek nem kaphat ilyet, mert drágább, mint egy irodalmi lexikon! Miközben aranyos könyv, nem arról van szó, gyerekeim is szerették.

Faxért nem lehet értelmesen válaszolni csak beleállni a másikba.

2019. dec. 9. 09:42
 5/30 A kérdező kommentje:
Könyvtárban hétszentég, hogy alig elérhető. Pár éve többször akartam kivenni, akkor ugye megfizethető volt a könyv ára, de már akkor sem jutottam hozzá, hogy kölcsönözzem. Jó nagy mázli kell.
2019. dec. 9. 09:43
 6/30 anonim ***** válasza:
100%
Mivel nincs új kiadása, ezért hiánycikk lett. Állítólag a felnőtt gyerkőcök letiltották az újabb kiadást. Így valóban a kereslet határozza meg az árakat. Mi 6-7000 Ft között adtuk el a teljes sorozatot, és a gyerekeimé volt a pénz, amiből új könyveket vettek. Szerintem is túlértékelt a könyv, de ha elviszik, hülye lennék nem eladni. Így is olcsóbban adtam, mint a legtöbb hirdető.
2019. dec. 9. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
100%
Mármint 6-7000/db
2019. dec. 9. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
35%

Felteszel egy provokatív kérdést és még te vagy felháborodva, hogy nem ilyen válaszokat szerettél volna.


Egyébként meg: igaza van a válaszolóknak. Ez egy mesekönyv. Gyerekek százezreinek nincs megfelelő ruházata, élelmezése, oktatása. És téged az zavar, hogy nem lehet minden gyereknek Anna Peti Gergő mesekönyve, mert befejezték az utánnyomást és drága lett? Tudod hány mesekönyvvel van ez így? Én a Laura Ingalls sorozatot keresem évek óta, antikvariumban 10.000 alatt meg se mutatják darabját. Most akkor én is írjak ki akkor egy kérdést?

2019. dec. 9. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
41%

A könyvtárban nem mázli kell, hanem előjegyzés.

A saját tulajdonát meg mindenki annyiért árulja, amennyiért akarja. Gondolom nem sürgős neki eladni.


Amúgy én is vettem már használt könyvet drábbában, mint az amúgy kapható újabb kiadás. Azon egyszerű okból, hogy a régi kiadás borítóterve jobban tetszett, mint az újé.

De vannak nálunk otthon a szüleim gyerekkorából maradt gyönyörűen illusztrált mesekönyvek, amelyeket már rég nem árulnak. Sajnos az otthoniak is szakadtak, hiányzó lapokkal. Ha ezeket a mesekönyveket megtalálnám valahol jó állapotban, én szivesen megadnék értük kötetenként akár 8000 forintot, és kincsként őrizném a saját gyerekeimnek.

2019. dec. 9. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:
84%-os. Más azért egy 40 éves mesekönyv, amit én akkor adnék max el, ha enni nem lenne mit, meg más egy 10 -12 éves könyv. Nem igen lehet egy lapra tenni a kettőt. Egy 1690 ft-os könyv új ára 10 év alatt 10*-sére nőtt azért durva. Oké én nem veszem meg, de megdöbbent.
2019. dec. 9. 10:22
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!