Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Most komolyan van olyan, aki...

Most komolyan van olyan, aki 8000 forintot is ad egy használt Anna Peti Gergő könyvért, használtan?

Figyelt kérdés
Újonnann meg aranyár. Oké, hogy drága, felnyomták.De van aki meg is veszi?? 1690-ért vettem pár éve :( Ér annyit??
2019. dec. 9. 09:29
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
72%

[link]


A hegyi szellem :)

2019. dec. 9. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
100%

molyon is van 3000ért egy jó állapotú (84-es) eladó.


Azért megfiogtuk a lényeget :D

2019. dec. 9. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
77%
(Ugyanígy Dégh Linda szerkesztésében A világjáró királyfiért nagyon-nagyon sok pénzt lettem volna hajlandó kiadni.)
2019. dec. 9. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
75%

Nagyon elszállt az ára, amióta nem lehet kapni. Jónéhányan vérszemet kaptak attól, hogy a gyerekek (nem tudom miért...) teljesen odavannak ettől a könyvtől, de már évek óta nem lehet kapni. Tehát akinek jókor volt a gyereke kicsi, az most egész jól járhat. Az egész sorozatot el tudja adni 90 000-ért. Darabja 7-9000 (nem a csomag!), de legolcsóbban is 5-6000 bárhol neten. Az ennél olcsóbbra meg rárepülnek legalább harmincan. A legjobb, hogy pár szemfüles eladó összeveszi az olcsóbbat mások elöl, aztán eladja drágábban. Tavaly talán az egyik legnagyobb Anna, Peti.. adok-veszek facebookon azért szűnt meg, mert kiderült, hogy az admin nem engedi ki az olcsó hirdetéseket, hanem felvásárolja, majd drágábban továbbadja. Aki megveszi ennyiért, annak egészségére. Nálam a 4000 volt a határ, afölött nem vettem 1 könyvet se, mégis összegyűlt az összes. Csak türelmesnek kellett lenni, meg kellett hozzá egy kis szerencse. Nem vaterán meg erre szakosodott facebook csoportban kell keresgélni, mert ott nagyon drágán árulják. Garázsvásár, bababörze, helyi csoportok, ott érdemes keresni.

Amúgy most úgy látom nagyon felkapott lett a Beatrix Potter könyvek. Amíg lehetett kapni, a kutyának nem kellett, agyon volt akciózva. Teljes áron volt talán 2000. De én sokáig láttam könyvesbolt kirakatában 1500-ért, sőt 500-ért is. Most, hogy már nem lehet kapni sehol, mindenki keresi, az ára amennyiért árulják 9-10 000 Ft/db, marketplacen még a legolcsóbb amit találtam 34 000 Ft/4 db. Röhejes... ha akkor bevásárolok belőlük, most mehetnék wellness hétvégézni belőle...

2019. dec. 9. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
84%

Én most szeretnék vásárolni mert a Bogyó és Babócával ellentétben szerintem jó mese, de ennyiért sajnos nem fogom megvenni.

A 11 mesekönyvet 70.000 ezerért hirdeti valaki, és csak egyben akarja eladni.

Sajnálom hogy ennyire fel ment az ára.

2019. dec. 9. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
81%
Ncore ingyen fent van, nyomtassátok ki és lamináljátok le. Semminél jobb... Vagy tabletre tenni.
2019. dec. 9. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
Mármint a borítót.
2019. dec. 9. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
Off:21 és 22es😊már meg is rendeltem😅
2019. dec. 9. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
100%
Amugy a klasszikus disney valogatassal ugyanez van. Anyukam tanarno. Az en regi klasszikus disney konyveimet bevitte a suliba. Mikor megtudtam hogy terhes vagyok, mondtam neki hogy szerezze vissza izibe mert a szakadt is 4000-nel kezdodik, ami meg egyben va az 8-12 ezer. Ez van ha mar boltban nem lehet kapni. En is nagyon meglepodtem.
2019. dec. 9. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
Én nem rég adtam el egy soha nem olvasott példányt 4000ft férjem vete még jó pár éve ,akciósan most 2-3x áron adtam túl rajta ha van olyan lüke ember aki megveszi akkor nekem csak jó vehetem mást belföld lányomnak.
2019. dec. 10. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!