Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Most komolyan van olyan, aki...

Most komolyan van olyan, aki 8000 forintot is ad egy használt Anna Peti Gergő könyvért, használtan?

Figyelt kérdés
Újonnann meg aranyár. Oké, hogy drága, felnyomták.De van aki meg is veszi?? 1690-ért vettem pár éve :( Ér annyit??
2019. dec. 9. 09:29
1 2 3
 11/30 A kérdező kommentje:
Jah és nálunk nincs előjegyzés. Elhiheted tudom, aktív könyvtárba járók vagyunk a gyerekekkel!
2019. dec. 9. 10:23
 12/30 anonim ***** válasza:
100%
Én is lehidaltam az árától. És igen, van aki megveszi ennyiért, mert odáig van ezekért. Nagyon jópofa könyvek, szerencsénk van mert régebbről van a gyerekeknek pár darab, amit majd a picivel is olvasni fogunk, de mondjuk nem adnék érte ennyit, de ez az én véleményem.
2019. dec. 9. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
100%
#8, a Farm könyvek újra le lettek fordítva 3-4 éve és mindet megtalálod itt: [link]
2019. dec. 9. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
100%
Én egyet vettem 5000ért, a többit 2500ért. Nagyon szereti a kisfiam. 8000 forintot akkor se adnék érte, ha új lenne..de igen rengetegen megveszik. Az új 15.000 körül van.
2019. dec. 9. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
100%

pár éve? Jó ideje nem kapható.


Én 8ezerért el sem gondolkoznék az eladásán. 5 darab van csak (tesómnak az egész sorozat), de kincsként őrizzük, jó lesz az unokáknak is. Mert fene sem érti, de a gyerekek imádják (még ha a szülők nem is)

2019. dec. 9. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
80%

Durva, hogy valaki feltesz egy normál kérdest és rögtön 5en esnek a torkának. Esküszöm a nagy többség ezért jön ide.Ennyire frusztráltak vagytok emberek???


S hogy ne legyek teljesen off: felénk.is 5000-6000 darabja. Nem csomag! Darabja. Nekem 2 van, tudom hogy hiánycikk de ennyit nem ér.

2019. dec. 9. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
75%

Szerintem ez egy normális kérdés, nem értem miért kell itt rinyálni folyton minden kérdés alatt.

Én 100 %, hogy nem veszem meg ennyiért, rengeteg jó gyerekkönyv van, Bartos Erikától a városnézös könyveit veszem néha.

2019. dec. 9. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim válasza:

Az Anna Peti Gergő könyvek nálunk is nagy kincs, pedig már nagyok a gyerekek, majd jó lesz az unokáknak. :)

Hú a Farm, ahol élünk könyvek nagyon nagyon jók. Letehetlenek, imádom őket, az áruk is szuper. Még a megjelenéskor vettem meg őket, most a DVD-ket szerzem be, mert a sorozat is megjelenik, vagyis már a 2. évad. Annyira jó. Imádom Laura Ingalls Wilder munkásságát.

2019. dec. 9. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
100%

Én sem értem, miért kell bunkózni, kötözködni, ez egyáltalán nem egy provokáló kérdés.


Minden annyit ér, amennyit adnak érte. Szerintem is túlzás, de ha veszik ennyiért, akkor ennyiért is fogja adni, akinek van.

2019. dec. 9. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
100%
Pont ma kerestem rá az Anna, Peti, Gergő könyvekre a lányomnak. Volt ahol az egész csomag 80ezer+szállítás használtan. Ennyit nem ér... Az én gyerekkori kedvencem a Hegyi szellem, amit dédimtől örököltem, 56 vagy 46os kiadás(sajnos már szinte foszlik) ,pontosan nem tudom, de ez sincs újonnan sehol.
2019. dec. 9. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!