Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 40 hetes vagyok holnap oxitoci...

40 hetes vagyok holnap oxitocinnal beindítják a bulit. Van olyan akit indítottak? Sok idő alatt lett meg a baba? Tényleg fájdalmasabb mint természetesen indulna be?

Figyelt kérdés
2019. dec. 17. 13:00
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
40%

40+4nél indítottak ballonnal. Ezután végig nst-n voltam, amíg ki nem esett a ballon. A gép 2-3 perces fájásokat mutatott de nekem csak a derekam fájt, néha jött egy-egy görcs, de nem az igazi volt. Aztán burokrepesztés, fájások sehol. Kicsivel később oxi, meg se kottyant, nem jöttek a fájások még mindig. 6 óra múlva még mindig semmi, az a kis fájás se volt ami az elején,tágulni se tágultam semennyit, így közös megegyezéssel mentünk a műtőbe. Se a dokim, se én nem láttuk tovább értelmét a várakozásnak.

Az első szülésem természetes volt, igaz nem indított volt, de a véghajrában megküldtek egy kis oxival. Hááát, nagyon vártam hogy vége legyen...

Kitartás!!

2019. dec. 17. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
40%
Írj majd hogyan alakult a szülés! :)
2019. dec. 17. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
73%

Miért indítanak ennyire hamar?


Ha kész rá a baba, akkor minden menni szokott rendesen, ha nem, akkor úgysem sajnos


Jócskán terminustúllépő voltam..

Átveszéltük a dokimmal.

indítás=50% császár

2019. dec. 17. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
40%
Miért indítanak 40 hetesen? Engem 41+3 indítottak. Burokrepesztés, oxi, aztán 3 óra vajudas és természetes úton megszültem. Nemtudom milyen indítas nelkul, de indítással egyből 3 perces fájdalmaim lettek. Így visszagondolva túlélhető volt, de ott úgy voltam vele hogy ezt a fájdalmat tuti nem bírnám ki mondjuk 10 órán át. Szerencsére hamar meglet, pedig kb teljesen zárt voltam. Irtóztam a császártól is, úgyhogy nekem jó élmény hogy sikerült rendesen megszülni, viszont ha téged ilyen hamar indítanak, ott nagyobb az esély a császárra, mert nembiztos hogy a baba felvan már készülve arra hogy kibujjon, meg a te szervezeted sem. +10 nap után inditottak engem. Amúgy a karacsony miatt indítana az orvosom 40 hetesen, tuti nem hagynám szó nélkül...
2019. dec. 17. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
26%
nekem oxival indították, 13 óra után császár lett. ha visszamehetnék, elutasítanám az indítást.szóval ha csak annyi az oka az indításnak, hogy betöltötted a 40. hetet, akkor gondold át!
2019. dec. 17. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

A kiírt napon indították így a második babát, kb 7kor kötötték be, 8kor burkot repesztettek, 10:27kor született meg.


(jobban fájt, mint az első (ott is kaptam oxiticint, elfolyt m.vízzel, 5 perces fájásokkal mentem pedig be 3 ujjnyira nyílva, 1 órával hosszabb volt, mint a 2.), de nekem mindenki azt mondta, hogy a 2. nekik jobban fájt és rövidebb volt)

2019. dec. 17. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

Már nagyon érett a méhlepény 3as fokozatban van.

A doki pedig nem szeretné kockáztatni.

Súly rendben van nem lesz kora szülött, a doki így látja jónak.

Köszönöm a válaszokat! Félek nagyon de remélem hamar ügyesen meg leszünk:)

2019. dec. 17. 20:00
 18/18 anonim ***** válasza:

Nekem már kb 36 hetesen 3asba volt a mehlepeny, megis csak 41.het utan inditottak...

Irj majd, hogy alakult :)

2019. dec. 18. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!