Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Akik Karácsony előtt szültek,...

Akik Karácsony előtt szültek, hogyan oldták meg, hogy az újszülötett ne lihegje körbe mindenki?

Figyelt kérdés
Hatalmas családunk van, szeretem őket. De épp ezért van az hogy Karácsonykor millióan vannak a fa körül anyósoméknál. Nyilván nem megyek oda a kisbabával, de elkerülhettetlen hogy akkor ők jöjjenek. Nem szeretném, ha a pici kézről kézre járna.

#család #Karácsony kisbaba
2019. dec. 20. 09:55
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
61%
Minek jönnének? Eszembe nem jutna igy zavarni valakit. Majd ha nagyobb, jobban megszokjatok egymast akkor majd latjak. Addig eleg a szűk család
2019. dec. 20. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
68%
Akkor ne menjetek, és ők se jöjjenek. Mindenki megfogja érteni, hogy egy ilyen pici babával inkább pihenni szeretnétek. Egy Karácsonyt kibírsz nélkülük, meg ők is nélkületek.
2019. dec. 20. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
53%
Egy hetes volt karácsonykor tavaly ilyenkor. Mi direkt megmondtuk, pont ezért nem megyünk sehova. Persze ide jöttek, ha már erre jártak. Szerencsére a fiam akkor még egész nap aludt, így azt mondtam ilyenkor ne menjenek be hozzá zavarni.
2019. dec. 20. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
47%
Ne engedd oda őket!èrtelmes ember megèrti hogy egy ùjszülötett nem làtogatunk!èn mindenkit szülès utàn kèt hèttel engedtem ide pedig nyàron szültem!nem kell körbeköpködni a gyereket!anyós nyugodjon meg, majd làtja kèsöbb nem fut el!nem èrtem hogy sok szülő meg anyós mièrt nem tudja ezt az időszakot tiszteletben tartani??
2019. dec. 20. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!