Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha van már gyereked, ezek...

Ha van már gyereked, ezek közül mi van neked? Műszempilla, műhaj, műköröm, nagyobbított mell? Jársz-e szoláriumba?

Figyelt kérdés
2020. jan. 14. 16:35
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
72%
Műkörmöm van. Nem járok szoláriumba, nyáron szép barna bőröm van, télen sem vészesen fehér.
2020. jan. 14. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
48%

Szoláriumba heti 1x szeretek elmenni mert iszonyat sápadt a bőröm amúgy.

Festem a hajam itthon,nem műkörmöm hanem saját körmöm van szépen gél lakkal erősítve,de anya stílusban.

Szempilláim vékonyak és alig van,de soha nem csináltatnék legyezőt ;-) ha érted

2020. jan. 14. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
83%
Egyik sincs (még). Egyelőre nincs még rá szükségem. A mellem kicsi, de nem is szeretnék nagyobbat; a férjem is kifejezetten ellenzi. A hajam fenékig ér, a körmöm is 1-2 hét alatt akkorára nő, hogy olyan, mintha műkörmöm lenne. Ebben szerencsés adottságaim vannak. A műszempilla nekem nem tetszik. Ez ízlés kérdése. Szoliba nem járok. Egész nyáron kint vagyok a gyerekemmel a strandon, ott jól lebarnulok, és halványodik ugyan, de elég jól megmarad addig a színem, mire újra tudok napozni. Ennyi nekem elég.
2020. jan. 14. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
97%

Egyik sincs

(csak géllakkoztatni járok)

2020. jan. 14. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
61%

Műszempillám van, 1d-s, nem az itt említett legyező típus. Túl ritkák, szempillaspirált utálom, így meg reggel ha felkelek, már kinézek valahogy, mert van egy szép kerete a szememnek.

Műhaj, műköröm nincs, amúgy műköröm volt, de sok a teendő a ház körül, nem éri meg vele tönkretenni a szép körmöket. 😐

Szoliba járok, mert annyira extrém sápadt voltam, hogy a legvilágosabb alapozó is elütött a bőröm színétől. Heti 1x megyek.

Nagyobbitott mellem nincs, még tervezünk gyereket, majd utána csináltatom meg, ha még egyszer megnőtt és megereszkedett a bőr, addig feleslegesnek tartom.

2020. jan. 14. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
88%
Egyik sincs, de a hajamra gyakran hiszik, hogy póthaj, mert hosszú és sűrű, de csak festve van. Nem is sminkelek soha. A szoli rám férne, mert elég fehér vagyok, de félek, hogy ráncos leszek tőle vagy beteg, úgyhogy inkább nem megyek :)
2020. jan. 14. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
79%

A hajamat festem. Minden nap sminkelek, nincs műszempillám. A körmömet magamnak csinálom géllakkal.

A mellplasztika már régi tervem. Vártam még vele, mert szerettünk volna még babát.

Szoliba sosem jártam.

2020. jan. 14. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
87%
Egyik sincs és szoláriumba sem járok.
2020. jan. 14. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
35%

Ezek nagy része szerintem közönséges, sosem csináltatnék ilyeneket.


Nagyon szeretek sminkelni, egy alap korrektor+spirál+tus+rúzs kombó mindig van rajtam. A hajam szép, dús, hosszú, magamnak festem és vágom. A körmömet hetente lakkozom, jó alap és fedőlakk használatával minimális a kopás a hét végére is, inkább a lenövés zavaró. A melleimet inkább kisebbíteni kéne, de majd az idő elintézi. 😄 Nem roncsolom a bőröm szoláriummal.

2020. jan. 14. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
81%
Egyik sincsen, nem is vágyok rá. Igényesen, kulturáltan nézek ki nélkülük is. Géllakkos körmön gondolkozom egyedül, mert nem karmol annyira, mint a sajátom, hiába van rövidre vágva.
2020. jan. 14. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!